Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 09. 2022
Jastrabia, Chorvátsky Grob
4-izbový rodinný dom Chorvátsky Grob
359 000 €

4-izbový rodinný dom Chorvátsky Grob

359 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 116 m2
  Zast. plocha: 137 m2
  Plocha pozemku: 516 m2
 • Cena za m2: 3 094,83 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4807106
Ponúkame Vám NOVÝ 4 izbový tehlový, samostatne stojaci  rodinný dom typu  bungalov s plochou strechou   v obci Chorvátsky Grob, okres Senec.

Celková výmera pozemku 516 m2, z toho zastavaná plocha je 134 m2 .

Celková úžitková plocha domu je 116 m2 vrátane zastrešenej terasy, ktorú vzhľadom na konštrukčné prevedenie a zateplenie je možné jednoduchým systémom zaskliť a vytvoriť tak zimnú záhradu či príjemné sedenie. Orientácia slnečnej terasy je JV.

Dom je skolaudovaný, napojený na všetky inžinierske siete, vymaľovaný, vnútri sú osadené vypínače, vykurovacie teleso-elektrický kotol so zásobníkom vody. Je pripravený pre nového majiteľa - rodinku, ktorá si interiér dohotoví podľa vlastných predstáv a vkusu.

Ak Vám Vaša intuiícia hovorí, že "toto je to pravé orechové", poďte so mnou na prehliadku ! Kľúče máme v RK, prehliadky si dohodnite telefonicky.

Ak si želáte technické informácie, čítajte ďalej.

Dom je osadený v existujúcej zástavbe rodinných domov, v tichej a jednosmernej ulici, s minimálnym počtom susedov- dvaja, po ľavej a pravej strane, keďže zadná hranica pozemku je oddelená od ďalšej zástavby cca 8 metrov širokým pásom vzrastlej zelene a stromov. Tento „zelený pás“ zabezpečuje maximálne súkromie a pocit ešte väčšieho pozemku. Pozemok patrí k najlepšie situovaným pozemkom v danej lokalite.

Lokalita je upravená, k domu vedie asfaltová cesta a chodník s pouličným osvetlením. Susedia po oboch stranách sú príjemní, jeden dom je už obývaný, druhý dom pred dokončením.

Cieľom dispozičného riešenia domu bolo, aby sa neplytvalo energiami a priestorom, preto je dom riešený veľmi efektívne bez výklenkov a tzv. „hluchých miest“.

Dispozícia:  vstupná chodba s vykurovacím telesom s výmerou 5,2 m2, WC samostatné 1,3 m2, veľká obývačka s prípravou na krb a jedálenskou časťou , východ na 

prestrešenú terasu s výmerou 16 m2 (4x4) , kuchyňa s oknom 7,6 m2.
Z obývačky na terasu  sú osadene veľkoformátové portálové  dvere pre bezbariérový prechod na terasu .

Nočná časť domu: spálňa rodičov  (14,2 m2) s východom na terasu a 2 izby (2 x 13,4m2), je oddelená priečkou, do ktorej je vhodné umiestniť veľkú a priestrannú šatníkovú skriňu .

Kúpelňa má prípravu pre vaňu i sprchový kút a WC.

RD je postavený z 30 cm tehly, zateplenie: 15 cm polystyrénom, strecha plocha s tepelnou izoláciou a štrkovým zásypom  (10 ročná záruka  na strechu) , okná sú plastové 6 komorové s izolačným 3 sklom + veľkoformátové posuvné dvere na terasu. Vnútorné  omietky sú sadrové, hladké , strojovo nanášané. V celom  dome je podlahové kúrenie , v kúpelni príprava na rebríkový radiátor. Energetický  certifikát je A1.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete (elektrina , pitná voda, kanalizácia) a optický kábel (Telekom).

Dom sa predáva v štádiu „holodom“, vymaľovaný na bielo, s osadenými vypínačmi a zásuvkami, s podlahovým kúrením , zásobníkom na TUV, predprípravou na krb, dokončenou fasádou vrátane obkladov z prirodného kameňa a dlažby na terase a na podeste pri vstupe do domu, predprípravou na exteriérové žalúzie (podomietkové kastlíky), 3 parkovacích státí  vybudovaných zo zámkovej dlažby, oplotením záhrady z 3 strán, navyše vybudovaným predným plotom (výplne plotu nie sú v cene). Okolo celého domu bude vybudovaný  0,5 metrový pás vysypaný bielymi  riečnymi kamienkami. V dome sa permanentne kúri na 18 C (už cca 2 mesiace), aby všetko dokonale vyschlo.

Nový majiteľ si môže pristaviť garáž. Súhlasne stanoviská susedov sú vybavené.

Dom má jediného vlastníka a nie je zaťažený žiadnym záložným právom ani inými ťarchami či vecnými bremenami.  

KĽÚČE V RK! Ponuku máme ako "exkluzívnu". Fotografie sú majetkom spoločnosti Ramonides s.r.o.

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť ? Rada Vás po nej prevediem.

Ušetríme Vám čas aj peniaze - s najlepším financovaním Vám bezplatne pomôže náš hypošpecialista.
Zabezpečíme Vám kompletný právny servis prostredníctvom našej právnickej kancelárie
Vypracujeme rezervačnú aj kúpnu zmluvu
Katastrálny servis, znalecký posudok

Obhliadky a info : Ing. Iveta Hestericová 0905 601 218

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2021
 • Rok kolaudácie: 2022
 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 4

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu