Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 09. 2022
Vajnorská, Bratislava III - Nové Mesto
Investičný 3 izbový byt v dostupnej lokalite Nového Mesta
219 000 €

Investičný 3 izbový byt v dostupnej lokalite Nového Mesta

219 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 68 m2
 • Cena za m2: 3 220,59 €/m²
  ID inzerátu: 4807312
B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt

BYTOVÝ DOM:

Byt sa nachádza na ulici Vajnorská 78 (Nová Doba) na vyvýšenom prízemí 4 poschodového zatepleného bytového domu. Dom je umiestnený v blízkosti križovatky s ulicou Bajkalská, ktorá je len 5 minút chôdze od nákupného centra Vivo.Nebytový priestor:

Tento zrekonštruovaný 3 izbový priestor ponúka približne 68m2 podlahovej plochy.

Pred desiatimi rokmi v ňom prebehla kompletná rekonštrukcia. Menili sa okná, dvere a podlahy. Pri vstupe sa ocitneme na chodbe, z ktorej sa jednotlivo vchádza do 3 priestranných jednotlivých nepriechodných izieb/kancelárií, kúpeľne s toaletou (tá sa v tomto priestore nachádza dvakrát) a skladu (bývalá kuchyňa). Celý nebytový priestor má všestranné využitie a ponúka veľa možností. Majitelia bytov majú sprístupnený uzavretý vnútroblok, ktorý je bohatý na zeleň. V okolí bytového domu je bezproblémové parkovanie.

Nebytový priestor momentálne slúži ako prevádzka detskej jazykovej školy. Tá v priestoroch vyučuje už 10 rokov a platí 2030€ vždy štvrťročne.Nebytový priestor je bez akýchkoľvek tiarch a je kúpou voľný.LOKALITA:

Bytový dom sa nachádza v lokalite Nového Mesta, ktorá je veľmi dostupná. V okolí je celková vybavenosť. Plná infraštruktúra, základná škola, benzínová pumpa, lekáreň a MHD len 30 metrov od vchodu. Za rohom sa nachádza obľúbená kaviareň Vespa. Obchodné centrum Vivo je vzdialené iba 5 minút chôdze. Parkovanie v okolí domu je výhodou. Nakoľko oproti domu sídli Slovenská Informačná Agentúra, tak je táto časť mesta neustále pod dohľadom kamier a preto je nadštandardne bezpečná.

ODPORÚČANIE MAKLÉRA:

Tento byt je vhodná investičná príležitosť pre fyzickú osobu, alebo firmu. Ak hľadáte priestor v prístupnej lokalite a bezproblémovom okolí, táto ponuka je pre Vás ako stvorená!V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať aj počas víkendov na tel.č. 0949 833 900

ID: 100229

Cena: 219000.00 €

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Typ konštrukcie: Panelová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty