Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 08. 08. 2022
Humenské námestie, Bratislava V - Petržalka
Arvin & Benet | 3i byt v novostavbe s dobrou občianskou vybavenosťou
285 000 €

Arvin & Benet | 3i byt v novostavbe s dobrou občianskou vybavenosťou

285 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 73,56 m2
 • Cena za m2: 3 874,39 €/m²
  ID inzerátu: 4807582
Popis:

Arvin & Benet ponúka na predaj priestranný 3i byt v Petržalke

V tejto príjemnej časti Bratislavy vám ponúkame moderné bývanie, ktoré svojim charakterom vytvára dobré bývanie priamo v mestskej časti Petržalka. Lokalita v ktorej sa nachádza byt je obľúbená najmä pre otvorený prístup k prírode. Beh na hrádzi či prechádzka lesom sa začína doslova neďaleko na širokých uliciach plných odrastenej zelene. V blízkosti komplexu Slnečnice je vybudovaný moderný centrálny park a ten je ideálnym miestom na rannú rozcvičku. Lokalita využíva blízkosť Dunaja a lužných lesov, ale aj vybavenosť lekármi, obchodmi a voľnočasovými príležitosťami. Nájdete tu súkromie aj živý mestský ruch; vysoký štandard aj pôsobivé bývanie pre mladých.


Pôvodne 2i byt sa kompletnou rekonštrukciou a účelnou úpravou zmenil na 3 izbový. Prednosťou bytu je jeho príjemná atmosféra a využitie priestoru čím byt získal väčšiu možnosť využitia pre rodinné bývanie. Byt dopĺňa priestranná kúpeľňa a moderná priestranná kuchynská linka. V byte sa nachádzajú dve veľkokapacitné skrine v chodbe, ktoré poskytnú veľkorysý úložný priestor. Ďalšou možnosťou a výhodou bytu je rozmerná šatníková skriňa v obývacej miestnosti a vysoký úložný priestor ktorý dopĺňa komoda, ktorá sa nachádza v spálni.

Byt je orientovaný na juh a východ

Byt:

V byte sú použité riešenia, ktoré vytvárajú príjemnú atmosféru a veľkorysý priestor. Bytový dom má celkom 16 podlaží. Nespornou výhodou bytového domu je skutočnosť že je zabezpečený bezbariérový prístup z bytového vchodu na prízemí až do priestoru bytu.

Po vstupe do bytu cez vchodové dvere sa nachádzame vo vstupnej miestnosti. Po pravej strane sa nachádza vchod do kúpeľne, ktorá má priestrannú dispozíciu a obsahuje rohovú vaňu a veľký úložný priestor. Priamo zo vstupnej haly sa nachádza vstup do obývacej miestnosti a následne po pravej strane je vstup do kuchyne. Z dennej miestnosti je priamo pri okne vstup do spálne, ktorá je jednoducho a účelne zariadená. Z dennej miestnosti je priamo vstup na priestranný balkón s príjemným výhľadom. Byt disponuje vstupom do všetkých miestnosti bytu priamo z obývacej časti. Ak máte radi spoločné rodinné obedy určite bude pre Vás výhodou veľký jedálenský stôl umiestnený priamo v kuchyni bytu, ktorý poskytuje príjemný priestor na posedenie s rodinou a priateľmi.

Kuchynská linka je v hnedom vo farbe orech v modernom prevedení. Svojím rozmerom ponúka rozmanité využitie a spĺňa všetky nároky na účelnosť a praktickosť. Na kuchynskej linke sa samozrejme nájde priestor na často používané spotrebiče, ako mikrovlnku alebo kávovar pre milovníkov dobrej kávy.Lokalita:

Humenské Námestie sa nachádza v mestskej časti Petržalka s výborným napojením sa na Panónsku cestu a Dolnozemskú cestu. Lokalita poskytuje výbornú dostupnosť autom aj MHD. Ideálna poloha bytu v tejto časti Petržalky zabezpečuje výbornú dostupnosť služieb. Súčasťou okolia je príjemná cukráreň Lucette v dostupnosti tiež množstvo obchodov. Neďaleko sa nachádza bytový komplex Slnečnice, ktorý obsahuje kompletnú občiansku vybavenosť a ponúka rozmanité využitie, ktoré zvyšuje kvalitu života v tejto lokalite. Bývanie v tejto lokalite je ideálne pre mladé rodiny, ktoré chcú deťom dopriať dostatok bezpečného pohybu na čerstvom vzduchu a výlety k neďalekým jazerách v Rusovciach, Čunove alebo Draždiaku.


Cena: 285 000 eur
Výmera: 73,56 m² (interiér 67,17 m² + balkón 4,79 m² + pivnica 1,6 m²)
Pôdorys nájdete na našej webovej stránke : https://www.arvinbenet.sk/sk/detail-ponuky/666/3i-byt-v-novostavbe-s-dobrou-obcianskou-vybavenostou

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.
Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Fotografie a text sú autorským dielom a majetkom spoločnosti Arvin & Benet.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu