Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 10. 2022
Kunov 5, Senica
ZNÍŽENÁ CENA - Rodinný dom Senica-Kunov 127 m2
150 000 €

ZNÍŽENÁ CENA - Rodinný dom Senica-Kunov 127 m2

150 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 127 m2
  Zast. plocha: 127 m2
  Plocha pozemku: 1243 m2
 • Cena za m2: 1 181,10 €/m²
  ID inzerátu: 4808256
V mestskej časti Kunov okresného mesta Senica vám ponúkam na predaj rodinný dom, ktorý leží na pozemku s výmerou 593 m2. Za domom je veľká záhrada o výmere 650 m2 takže celkom je plocha pozemkov 1243 m2. Dom je v pôvodnom stave z roku 1976, postavený z kvádrov a celý podpivničený. Zastavaná plocha je 127 m2. Strecha je ihlanovitého tvaru s pálenou krytinou a drevená konštrukcia je v bezvadnom stave. Na prvom podlaží sa nachádzajú tri izby, kuchyňa s komorou, kúpeľňa, samostané WC a východ pod strechu, kde by sa dali vybudovať ďaľšie obytné miestnosti.
V suteréne domu je garáž pre jedno vozidlo s montážnou jamou, kotoľňa, a ďaľšie tri miestnosti pre skladovanie všetkého možného čo okolo domu nazhromaždíte a verte mi bude tam toho veľa.
Vedľa domu je ešte hospodárska budova, kde sa donedávna chovali domáce zvieratá v bio režime.
V záhrade je pár stromov, z ktorých úrodou môžete zapratávať tie priestory v suteréne domu. Nájdete tam orech, slivku, marhuľu. Z tej slivky je lepší koláč, ako destilát a hlavne by ho bolo málo.

Inžinierske siete domu:
Dom je napojený na elektrickú energiu 3x400 V. Plynová prípojka vedie do suterénu k plynovému kotlu, ktorý je hlavný zdroj tepla pre teplovodný rozvod. Teplá užitková voda je zabezpečená pomocou plynového ohrevu so zásobníkom. Voda je privedená z mestského vodovodu a odpad je riešený pomocou tlakovej kanalizácie.

Využitie domu a veľkej záhrady:
a. vzhľadom k veľkému priestoru tu môže vzniknúť bio záhrada pomocou ktorej budete takmer sebestačný a ešte niečo ostane aj pre susedov a rodinu.

b. nebudete nič pestovať ale vybudujete si tu pekný bazén vzhľadom k slnečnému pozemku, za bazémom bude tenisový kurt a ešte postavíte veľký altánok, kde bude krb a posedenie pre kamarátov a keď budete v dobrej nálade dáte si saunu resp. vírivku ktoré budú postavené hneď vedľa.

c. ak by ste nechceli príliš dlho kosiť trávník okolo domu a stačil by vám menší pozemok tak záhradu o výmere 650 m2 môžete predať susedovi, alebo dobrému známemu čím si vyberiete fajn suseda a ten si tam postaví svoj nový dom.

Všetky fotografie nehnuteľnosti nájdete na janmarecek.sk

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0948 763 772 alebo na e-maile: marecek@emireal.sk ID ponuky: 11950209

CENA NEHNUTEĽNOSTI JE U NÁS KONEČNÁ-NENAVYŠUJE SA!

Servis od realitnej kancelárie zahrnuje: Odporučíme vám najvhodnejšie financovanie na kúpu nehnuteľnosti, Vypracovanie kúpnopredajných zmlúv, Vypracovanie dokumentácie na kataster + úhrada správneho poplatku za prevod vlastníckych práv, Úhrada poplatku za overenie podpisu predávajúcich na kúpnopredajných zmluvách, Vypracovanie odovzdávacieho protokolu k nehnuteľnosti a inštrukcie k prehláseniu energií

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Plochy pivníc: 127 m²
 • Typ konštrukcie: Kvádrová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty