Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 10. 2022
Rovné, Oščadnica
Novostavba Oščadnica - Rovne
289 000 €

Novostavba Oščadnica - Rovne

289 000 €

dohoda možná


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 158 m2
  Zast. plocha: 220 m2
  Plocha pozemku: 750 m2
 • Cena za m2: 1 829,11 €/m²
  Energie: 85 €/mesiac
  ID inzerátu: 4809341
Ponúkame na predaj posledný z troch exkluzívnych rodinných domov nachádzajúci sa v obci Oščadnica v lukratívnej časti Rovne. Veľký 4 izbový rodinný dom je orientovaný západne (spolu s terasou) na mierne sa zvažujúcom pozemku v blízkosti hlavnej cesty o celkovej výmere 750 m2. Spolu s garážou o výmere 54m2 a betónovej terasy o výmere 82 m2 zaberá celková zastavaná plocha zaujímavých 220 m2. Rovnako sa môžete tešiť na odkladací priestor v podkroví o výmere 36 m2. Strešná krytina domu je z kvalitného falcovaného hliníkového plechu, pričom konštrukcia samotnej stavby je zhotovená z tehly o hrúbke 30 cm, na ktorú sa aplikovalo zateplenie o celkovej hrúbke 20cm, tak, aby rodinný dom spĺňal súčasné vysoké nároky na nízku réžiu stavby.

Nehnuteľnosť je vo veľkej miere energeticky sebestačná, čo v súčasnej energetickej neistote určite ocení veľa záujemcov o kvalitné bývanie bez zbytočných komplikácií. Vykurovanie nehnuteľnosti je realizované moderným vonkajším tepelným čerpadlom, ktorého teplo a pocit útulnosti počas tuhých kysuckých zimných večerov dotvára vstavaný krb. Vodovodná prípojka je rovnako nezávislá od obecnej vody, realizovaná pomocou samostatného vertikálneho vrtu v hĺbke 30 m, pri ktorom garantujeme dostupnosť pitnej vody počas celého roka. Odpadové vody následne zadržiava samostatná žumpa s nutnosťou externej recyklácie odpadovej vody.

Tento posledný rodinný dom je súčasťou troj-výstavby rodinných domov. Nemusíte sa však obávať o svoje súkromie. Okrem fyzickej vzdialenosti jednotlivých nehnuteľností je každá z terás pomocou stĺpikov od seba vizuálne oddelená tak, aby bola zachovaná čo najvyššia miera súkromia. Okrem toho sa celá výstavba nachádza v oblasti, kde nie je plánovaná žiadna ďalšia dodatočná urbanizácia, preto sa nemusíte obávať straty krásneho výhľadu na úžasné západy slnka.

Pevne veríme, že si v tomto krásnom prostredí neďaleko Veľkej Rače nájdete svoj vysnený domov v plnom komforte a súkromí pokoja kysuckej prírody.

Fotografie sú vzorového domu.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo