Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 07. 2022
Orechová, Pata
Rodinný dom Pata Orechová ul.
235 000 €

Rodinný dom Pata Orechová ul.

235 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 113,46 m2
  Plocha pozemku: 579 m2
 • Cena za m2: 2 071,21 €/m²
  ID inzerátu: 4809819
Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj rodinný dom v Pate v novovybudovanej lokalite pri Orechovej ul. Podlahová plocha obytnej časti domu predstavuje 113,46 m2. RD leží na pozemku o rozlohe 579 m2. Predpokladaný termín začatia výstavby je 12/2021 .

Dispozične pozostáva: vstupná chodba, technická miestnosť so samostatným WC, chodba, obývačka s jedálňou a kuchyňou, tri samostatné izby, kúpeľňa s WC

Cena 235 000 €

Rodinný dom sa predáva v stave - holodom: plastové okná s izolačným trojsklom v antracitovej farbe, vchodové dvere, podlahové kúrenie, príprava na krb, sadrové omietky s bielou maľbou, elektroinštalácia ukončené bielymi vypínačmi a zásuvkami, predpríprava na bezpečnostné zariadenie v každej izbe, samozrejmosťou sú aj anténne a internetové rozvody, plynový kotol na ohrev TÚV, zabudované WC zn. Geberit, vertikálne zateplenie 20cm izoláciou a ukončenie silikónovou omietkou, predpríprava na vonkajšie žalúzie, horizontálne zateplenie 35 cm minerálnou vlnou, strešná krytina antracitovej farby, odvodnenie strechy poplastovanými zvodmi a žľabmi, spevnené plochy, terénne úpravy.

Kúrenie: teplovodné podlahové s plynovým kotlom. V dome sa nachádza aj komín pre alternatívne dokurovanie krbom. Sedlová strecha. Rovinatý pozemok. Betónová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka. V blízkosti pozemku sa nachádza kanalizácia ktorá bude v najbližšej budúcnosti sprevádzkovaná. Na pozemku sa nachádza žumpa. Výhody: slnečný, tiché prostredie.Bližšie informácie Vám poskytneme na kontaktoch:

Jonáš Irsák

0950 333 424

irsak@wingsreality.euZabezpečujeme právne poradenstvo, vyhotovenie kúpno-predajných zmlúv, autorizované zmluvy - a to všetko v jednej budove.

V cene našej služby je uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad do katastra nehnuteľností, vyhotovenie zmlúv právnikom.

Pomôžeme Vám s financovaním Vami vybratej nehnuteľnosti. Sprostredkujeme Vám najvýhodnejšiu hypotéku ktorú si môžete vybrať z niekoľkých ponúk zo všetkých bánk na Slovensku.

Realitná kancelária WINGSreality je členom REALITNEJ ÚNIE SLOVENSKEJ REPUBLIKY

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2022
 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet terás: 1
 • Terén pozemku: Rovinatý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu