Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 01. 2023
Platanová, Chorvátsky Grob
*** Ponúkame na predaj rozostavaný dom v radovej zástavbe iba 2km od Bratislavy ***
348 800 €

*** Ponúkame na predaj rozostavaný dom v radovej zástavbe iba 2km od Bratislavy ***

348 800 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 107,8 m2
  Zast. plocha: 130 m2
  Plocha pozemku: 105 m2
 • Cena za m2: 3 235,62 €/m²
  ID inzerátu: 4810161
V spolupráci s developerom Vám ponúkame v predpredaji projekt radovej zástavby PRI ŠURE . Radová zástavba dvojpodlažných rodinných domov s priestrannou dispozíciou Vám ponúka ničím nerušené bývanie v lone prírody. Priestranná úžitková plocha o rozlohe 107,8m2 rozdelená na dve podlažia Vám ponúka rozumné riešenie dispozície dennej a nočnej časti bývanie , ktorú ocenia hlavne rodiny s deťmi. Záhradka na posedenie v kruhu najbližších o rozmere 105m2

Dispozícia zástavby

Prízemie disponuje vstupnou predsieňou , chodbou kde sa nachádzajú schody pre vrchné p odlažie , kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, technická miestnosť pod schodiskom a priestranná obývacia miestnosť prepojená s kuchyňou a jedálňou. Výhodou je sklad , ktorý má vstup zo záhrady. Na prvom podlaží sa nachádza priestranná hlavná spálňa, dve samostatné izby a kúpeľňa s vaňou a toaletou.

Pri tvorbe projektu sme hľadali ideálny koncept, ktorý plnohodnotne prepojí život vo vnúrti so životom v exteriéri. Preto je súčasťou každého rodinného domu átrium, ktoré poskytne dostatočnú mieru súkromia pre rodinné grilovačky, posedenia s priateľmi na terase, alebo romantické večery vo dvojici. Záhrada je s interiérom dômyselne prepojená cez veľkorysé francúzske okná z každej miestnosti a dispozícia rodinného domu je dokonale premyslená prefungovanie modernej domácnosti.

Veľkou výhodou je samotná inteligencia rodinných domov , ktorá Vám ponúka samostatnú reguláciu teploty v každej miestnosti , reguláciu svetla a žalúzií formou aplikácie SMART , ktorú si jednoducho nainštalujete do svojho mobilného telefónu. So systémom SMART si viete rozumne šetriť mesačné náklady a zbytočne nevykurovať celý priestor domu , ktorý počas dňa nevyužívate.

Lokalita

PRI ŠURE je jedinečným projektom v bezprostrednom kontakte s lesoparkom ŠUR, chránenou krajinnou oblasťou s napojením na novovybudovanú cyklotrasu smerujúcu do Malých Karpát, cez Raču a centrum Bratislavy až do Rakúska.

Využite uvádzacie predpredajové ceny radovej zástavby

Cena nehnuteľnosti do 31.08.2022 je 348.800,-€

(Ponuka je limitovaná predajom 4 domov)

Kolaudácia radovej zástavby je naplánovaná na 4Q 2023

Pre viac informácii a dohovorenie obhliadky ma neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle +421 908 922 222 prípadne e-mailom Kux@htreality.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Voda: Áno
 • Kanalizácia: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu