Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 03. 2023
Pribinova, Zvolen
Krásny slnečný byt s veľkou lodžiou
228 250 €

Krásny slnečný byt s veľkou lodžiou

228 250 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 99,5 m2
 • Cena za m2: 2 293,97 €/m²
  ID inzerátu: 4810290
Máte radi slnečné priestory a potrebujete veľa miesta ? Tento byt Vás očarí svojou dispozíciou ako aj rozlohou. Byt sa nachádza na 3 NP, na ktoré sa v pohodlí dostanete výťahom. V byte sa nachádzajú dve spálne a obývačka prepojená s kuchyňou, z ktorej môžete vyjsť na veľkú lodžiu s nádherným výhľadom na západ slnka. Veľkou výhodou bytu je samostatný šatník a oddelené wc ako aj kúpeľňa s prirodzeným vetraním.
V bytovom dome Hájik sme spojili pohodlie a bezpečnosť moderného bývania s prírodou. Bytové domy Hájik ponúkajú súkromie a bezpečnosť uzatvoreného areálu s vlastným parkom, detským ihriskom a altánkom. Unikátna a moderná zelená strecha spríjemňuje mikroklímu a šetrí energie. Parkovanie je zabezpečené v uzavretom areály s možnosťou nabíjania elektromobilov. Vlastníkom budú k dispozícii záhradky.
Byt sa nachádza vo Zvolene v mestskej časti Môťová, na pokojnej Pribinovej ulici. V blízkom okolí sú materské školy, základná a stredná škola, centrum voľného času, pošta, lekári, veterinár, zubné ambulancie, lekáreň, široká sieť predajní, autoservis, autoumyváreň, autobusové zastávky, športoviská i rekreačné zariadenia.

Ďalšie informácie na www.bdhajik.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok kolaudácie: 2023
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 3
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Výťah: Áno
 • Počet lodžií: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty