Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 03. 2023
Pribinova, Zvolen
Krásny trojizbový byt s veľkou terasou a vlastným parkom
275 642 €

Krásny trojizbový byt s veľkou terasou a vlastným parkom

275 642 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 132,1 m2
 • Cena za m2: 2 086,62 €/m²
  ID inzerátu: 4810291
Krásny svetlý trojizbový byt sa nachádza na treťom nadzemnom podlaží tehlového domu s výstupom na svoju terasu 38,83m2 s výhľadom do vlastného parku. Moderným prepojením kuchyne s obývačkou získavate väčší priestor, kde môžete zdieľať čas so svojou rodinou a priateľmi. Okrem obývačky s kuchyňou má dve neprechodné izby, veľkú kúpeľňu a ďalšie samostatné wc.
V bytovom dome Hájik sme spojili pohodlie a bezpečnosť moderného bývania s prírodou. Bytové domy Hájik ponúkajú súkromie a bezpečnosť uzatvoreného areálu s vlastným parkom, detským ihriskom a altánkom. Unikátna a moderná zelená strecha spríjemňuje mikroklímu a šetrí energie. Parkovanie je zabezpečené v uzavretom areály s možnosťou nabíjania elektromobilov. Vlastníkom budú k dispozícii záhradky.
Byt sa nachádza vo Zvolene v mestskej časti Môťová, na pokojnej Pribinovej ulici. V blízkom okolí sú materské školy, základná a stredná škola, centrum voľného času, pošta, lekári, veterinár, zubné ambulancie, lekáreň, široká sieť predajní, autoservis, autoumyváreň, autobusové zastávky, športoviská i rekreačné zariadenia.

Ďalšie informácie na www.bdhajik.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok kolaudácie: 2023
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 3
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Výťah: Áno
 • Počet terás: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty