Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 17. 09. 2022
Chorvátsky Grob
Pozemok pre Váš rodinný dom ul.Buková, Čierna Voda
240 000 €

Pozemok pre Váš rodinný dom ul.Buková, Čierna Voda

240 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 540 m2
  • Cena za m2: 444,44 €/m²
    ID inzerátu: 4810477
Ponúkam na predaj pozemok pre výstavbu rodinného domu v Chorvátskom Grobe - Čiernej vode s výhľadom na Malé Karpaty a v tesnej blízkosti krás prírodnej rezervácie Šúrsky prales, ktorý je skvelou voľbou pre venčenie psíkov, vychádzky na koňoch, pešie či bicyklové výlety. Pozemok so všetkými inžnierskymi sieťami o výmere 540m2 a povolenou zastavanosťou 30%, do max. 2 nadzemných podlaží, ktorý sa nachádza na Bukovej ulici v blízkosti detského ihriska a parkoviska pre návštevy, je oplotený z 3 strán a na susedných pozemkoch sú už rodinné domy postavené. Vo vzdialensoti do 400m je hypermarket COOP Jednota, pošta, lekáreň, zdravotné stredisko a rekreačný areál Agátka, ktorý ponúka jazdecký areál s jazdeckou školou, golfové a footgolfové ihrisko, detský raj a bazén so slanou vodou. Pozemok sa nachádza v časti Panónsky háj III. s vybudovaným aktívnym bleskozvodom, takže odpadá potreba realizácie bleskozvodu. Ste pár minút od Bratislavy a napriek tomu si užívate výhody bývania na vidieku v oblasti s dlhoročnou vinárskou tradíciou a v plne vybavenej a stále sa rozvíjajúcej obci Čierna Voda. Vrámci ceny za pozemok Vám ponúkam rady pri projektových prácach a vybavovaní stavebného povolenia a tiež funkciu stavebného dozora pri realizácií Vašeho rodinného domu.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo