Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 01. 2023
Gabčíkovo
Príjemný 3 izbový rekreačný dom na 3,7 árovom pozemku, prírodná časť Gabčíkova, 40 km od Bratislavy
112 980 €

Príjemný 3 izbový rekreačný dom na 3,7 árovom pozemku, prírodná časť Gabčíkova, 40 km od Bratislavy

112 980 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chalupa, rekreačný domček
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 78 m2
 • Cena za m2: 1 448,46 €/m²
  ID inzerátu: 4810478
TUreality s.r.o. ponúka ihneď obývateľný 3 izbový rekreačný dom s úžitkovou plochou 78 m2, na 3,7 árovom pozemku v oblasti čarovných ramien Dunaja v tesnej blízkosti mesta Gabčíkovo.Rekreačný dom bol postavený z pórobetónu, je prízemný, napojený na verejný rozvod elektriny. Vstup do domu je do predsienky, odtiaľ do priestrannej obývacej kuchyne, do spálne a do kúpeľne, samostatnej toalety a do spálne. Za obývacím priestorom je detská izba. Dom bol postavený pred 12-timi rokmi. Voda je dovedená z vlastnej studne a kanalizácia je odvedená do žumpy umiestnenej na pozemku. Pozemok je oplotený , rovinatý a prístupný po spevnenej komunikácii. V blízkosti sú krásne dunajské zátoky, ideálne pre člnkovanie, rybolov a cyklistiku.
V dosahu 5 km je mesto Gabčíkovo s dobrou mestskou infraštruktúrou, s obchodmi, reštauráciami , základnou aj materskou školou. V blízkom dosahu je rekreačné Šulianske jazero. Celé okolie poskytuje bohaté športové využitie , všetky vodné športy, rybolov, turistika a cykloturistika. V dosahu 20 km je známe kúpeľné mesto Veľký Meder a okresné mesto Dunajská Streda so známymi termálnymi kúpaliskami je vzdialené 12 km.
Energetický certifikát nie je k dispozícii. V cene je zahrnutá kompletná právna starostlivosť, možnosť vybavenia HÚ. Info a obhliadky: mail: vlaskova@tureality.sk, tel: +421 41 3217800.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1980
 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty