Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 10. 2022
Kollárova, Turčianske Teplice
2-izbový byt/apartmán v Turčianskych Tepliciach
130 932 €

2-izbový byt/apartmán v Turčianskych Tepliciach

130 932 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 49,83 m2
 • Cena za m2: 2 627,57 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4810584
Ponúkamé vám na predaj lukratívnu investíciu v podobe tohto 2-izbového bytu/apartmánu v novom projekte Galanda Apartments v Turčianskych Tepliciach. Projekt obsahuje 53 apartmánov na 4 poschodiach s výťahom. V ponuke sú 1-izbové, 1,5-izbové a 2-izbové apartmány. Orientácia bytov je na východ alebo na západ.

Termín dokončenia v máji 2023.
Rezervácia je možná už dnes.

Rozloha apartmánu: 48,37 m2. Pozostáva z obytnej izby, kuchyne, jedál. časti, spálne, kúpeľne s wc a sprchovacím kútom, chodby a pivnice nachádzajúcej sa na 1.poschodí, v súbore pivníc určených pre všetky byty. Orientácia na východ. Nachádza sa na 1. poschodí, ktoré je bez balkónov. Balkóny začínajú od 2. poschodia.

INVESTIČNÝ PROJEKT V CENTRE TURČIANSKYCH TEPLÍC

Galanda Apartments sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti Spa&Aquapark a 5* hotela Royal Palace. Projekt, ktorý ponúka spojenie investičnej nehnuteľnosti, atraktívnej ceny a zdravotnej starostlivosti, ale aj možnosť výnosu vďaka bezstarostnému celoročnému zabezpečeniu prenájmu a kompletnej správy nehnuteľnosti.

BENEFITY ZDRAVOTNEJ A KÚPEĽNEJ STAROSTLIVOSTI

Kúpou Galanda Apartments získate aj lukratívne benefity v oblasti zdravotných a kúpeľných služieb: lekárske konzultácie a zvýhodnené podmienky pre čo najlepšie využitie liečivých účinkov turčianskej liečivej minerálnej vody v Spa&Aquaparku vzdialenom len niekoľko krokov, balneo prevádzke kúpeľného hotela Veľká Fatra alebo ostatných zariadeniach a prevádzkach Zlatých kúpeľov Turčianske Teplice.

ZABEZPEČENIE PRENÁJMU APARTMÁNU A ĎALŠÍCH SLUŽIEB

Kúpou apartmánu ďalej získavate možnosť využívať hotelové a kúpeľné služby v kúpeľnom hoteli Veľká Fatra, správcovské služby, ale aj možnosť zabezpečiť prenájom apartmánu v čase, keď ho neplánujete využívať. Vďaka termálnej minerálnej liečivej vode môžete celoročne využiť jedinečný Spa&Aquapark (v cene apartmánu je 30 krát 3-hodinový vstup do Spa&Aquaparku za rok po dobu 3 rokov), bohatú ponuku liečebných procedúr, kultúrny a spoločenský program organizovaný Zlatými kúpeľmi Turčianske Teplice a tiež široké možnosti na športové vyžitie a zábavu v blízkom okolí.

Apartmány Galanda Apartments vznikajú komplexnou rekonštrukciou pôvodného liečebného domu Aqua**, ktorý bol dlhé roky v obľube využívaný kúpeľnými hosťami Zlatých kúpeľov Turčianske Teplice.

Cena apartmánu s DPH: 130 932 €
*V cene apartmánu je zahrnuté jedno parkovacie státie.
*V prípade záujmu o služby prenájmu za účelom vyťaženosti investície, ktoré bude zabezpečovať developer, je potrebné dokúpenie vybavenia interiéru na kľúč v cene 11.600 eur bez DPH (13.930 eur s DPH).

Bližšie informácie, ďalšiu ponuku voľných apartmánov ako aj podmienky predaja vám rada poskytne realitná maklérka Mgr. Janka Baťková Oravcová, 0918 695 305, janka.batkova@realitysrdcom.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1970
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2022
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 4
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Podlažie: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty