Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 01. 2023
Hurbanov rad, Vrbovce
UPRAVENÁ CENA Rodinný dom Vrbovce, okres Myjava
97 000 €

UPRAVENÁ CENA Rodinný dom Vrbovce, okres Myjava

97 000 €

DOHODOU


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 120 m2
  Plocha pozemku: 1016 m2
 • Cena za m2: 808,33 €/m²
  ID inzerátu: 4811444
Ponúkam vám na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v krásnej lokalite Myjavskej pahorkatiny v podhorí Bielych Karpát v obci Vrbovce. Dom je v pôvodmom stave a vhodnou rekonštrukciou si ho môžete pripraviť najprv na víkendové a časom na celoročné bývanie. Dom leží na pozemku o celkovej rozlohe 1016 m2 a zastavaná časť domu je cca 150 m2. V dome nájdete dve izby, kuchyňu, komoru, samostatné WC, sklad z ktorého sa dostanete po schodoch do podkrovia, kde by sa dali vybudovať ďalšie izby. Konštrukcia obvodového muriva je zmiešaná, stropy sú riešené pomocou nosných drevených trámov na ktorých sú uložené dosky a betón. Strecha je sedlového tvaru a krytina je pálená škridla.
Nad domom je malý ovocný sad ked si môžete dopestovať nejakú zeleninku, alebo nebudete robiť nič a počkáte čo sa urodí na stromoch. Prevažne sa tu nachádzajú slivky.
Polohovo je dom umiestnený v neprejazdnej ulici takže je tu minimálna premávka a teda si môžete vychutnávať kľud a krásu okolitej prírody.

Pokiaľ máte pocit že ste o Vrbovciach už počuli máte asi pravdu je to vyhľadávaná lokalita, kde sa degustuje parádna sliovovica, je tu množstvo turistických a cyklo chodníkov, obec ako taká má veľmi slušnú občiansku vybavenosť a veľa ľudí z veľkých miest tu našlo svoj nový domov. Obec má materskú škôlku, školu, kultúrny dom, dva kostoly, zdravotné stredisko pre deti a dospelých, zubnú ambulanciu, lekáreň, potraviny, mäsiarstvo, futbalové ihrisko a schladiť sa v letných horúčavách môžete vo vodnej nádrži, kde si v podvečer môžete aj zarybárčiť.
Technológie v dome:
- voda je z vlastnej vŕtanej studne
-odpad do žumpy
-elektrika 3x400 V
- ústredné vykurovanie domu s plynovým kotlom
-teplá úžitková voda z elektrického ohrievača
- v kucjyni je pec na tuhé palivo na ktorom sa dá aj variť
- v izbách sú samostatné komíny

VŠETKY FOTOGRAFIE nájdete na JanMarecek.sk vrátane Virtuálnej obhliadky a fotografií, ako by to mohlo byť po rekonštrukcií ako inšpirácia.

Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0948 763 772 alebo na e-maile: marecek@emireal.sk ID ponuky: 11950210

DOHODA NA CENE JE MOŽNÁ

Servis od realitnej kancelárie zahrnuje: Odporučíme vám najvhodnejšie financovanie na kúpu nehnuteľnosti, Vypracovanie kúpnopredajných zmlúv, Vypracovanie dokumentácie na kataster + úhrada správneho poplatku za prevod vlastníckych práv, Úhrada poplatku za overenie podpisu predávajúcich na kúpnopredajných zmluvách, Vypracovanie odovzdávacieho protokolu k nehnuteľnosti a inštrukcie k prehláseniu energií

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Typ konštrukcie: Zmiešaná
 • Plyn: Na pozemku

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty