Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 11. 2022
Dolné Orešany
Štýlové bývanie pod Karpatmi, Dolné Orešany
250 000 €

Štýlové bývanie pod Karpatmi, Dolné Orešany

250 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 120 m2
  Zast. plocha: 183 m2
  Plocha pozemku: 970 m2
 • Cena za m2: 2 083,33 €/m²
  ID inzerátu: 4811519
Ako sa hovorí „víkend začína v tom okamihu, keď zaparkujem auto pred chalupou. Je jedno, či je streda, alebo piatok“. V prípade ponúkanej nehnuteľnosti viete mať víkend nonstop.

Dovoľujem si Vám ponúknuť možnosť bývania a oddychu v malebnej dedine Dolné Orešany pod úpätím Malých Karpát. O Malých Karpatoch sa hovorí, že sú horským premostením medzi Alpami a Karpatmi. Nie sú veľmi vysoké, avšak napriek tomu poriadne vytŕčajú z nížin, ktoré ich obklopujú. Sú zeleným ostrovom, s obľubou využívané na oddych a rekreáciu.

Ponúkaná chalupa – vidiecky dom je v tichej ulici, mimo hlavnej cesty na slnečnom pozemku o veľkosti 970m2.
Zachovanie pôvodnej architektúry a celkového štýlu tohto vidieckeho domu je priam dokonalé a doslova dýcha históriou.
Jeho vzhľad nám pripomína čo tu po sebe zanechali, keď poctivo stavali svoje príbytky, naši múdri predkovia.

Nehnuteľnosť disponuje všetkým komfortom potredným na štýlové trvalé bývanie (kúrenie: ústredné plynovým kotlom, + krb v izbe, + mohutná pec vo "veľkej izbe", + sporák na tuhé palivo v letnej kuchyni, obecná voda, kopaná studňa vykladaná kameňom, napojenie na kanalizáciu). Pôvodné hlinené podlahy vyliate betónom vrátane hydroizolácie, daždová voda zo striech je zvádzaná do trativodu. Dispozícia: vstupná chodba, 2x izba, kuchyňa, kúpeľňa, veľká izba s pecou, letná kuchyňa (hosťovská izba).

K rekonštrukcii boli vybraní zruční remeselníci z regiónu (kastlíkové okná a vstupné dvere sú dielom p. Romana Beňa z Limbachu, vstupnú bránu vyhotovil p. Rudolf Vrbinkovič z Dolian, okenice a ostatné dvere vyhotovil p. Miroslav Búchalík zo Slovenského Grobu, stavbu pece, obklad studne a iné kamenárske práce realizoval p. Roman Kovrižnych z Bratislavy).

Možme nazvať túto ponuku investičnou? Nie, je to až hanebné. Ak však plánujete investovať do relaxu a kľudu, pohody pri šantení s deťmi, gurmánskemu grilovaniu či opekaniu špekáčkov na ohni, prípadne príjemného stretnutia s priateľmi alebo kolegami pri poháriku slivovice z vlastej úrody, tak to je správna "investícia".

Čo teraz?
Ak ste sa v popise našli, "prípadne aj nie" avšak ponuka Vás chytila za srdce, zavolajte a rád Vás osobne nehnuteľnosťou prevediem.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty