Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 01. 2023
Podhorany, Nitra
Zrekonštruovaný RD Nitra-- výrazná zľava
249 999 €

Zrekonštruovaný RD Nitra-- výrazná zľava

249 999 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 200 m2
  Zast. plocha: 100 m2
  Plocha pozemku: 1000 m2
 • Cena za m2: 1 250 €/m²
  Energie: 80 €/mesiac
  ID inzerátu: 4811538
Predám zrekonštruovaný, nízkoenergetický poschodový RD v atraktívnom prírodnom prostredí, 180m2 obytnej plochy+ garáž a terasa, pozemok 1000 m2,10 km po novovystavanej ceste od Nitry a 5 km od priemyselného parku /nie som realitná kanc./vo vybavenej obci Podhorany. Pôvodná cena bola 279.999.-eur, máme rozpracovanú kúpu kôli presťahovaniu sa do ZV, preto pri rýchlom jednaní je výrazná zľava z pôvodnej ceny, na 249999eur! Je to najnižšia cena za m2 v Nitre a okolí a z uvedených dôvodov platí len do konca decembra! V obci je /škôlka,škola,potraviny,pošta,kostoly,pohostinstvá/je to tehlový zateplený dom /15cm polystyrén/,3sklá plastové, nová nadštandardne zateplená strecha, nová moderná elektrika a voda, nové el.podlahové kúrenie s izbovými regulátormi po celom dome, nový krb s nadštandardnou úspornou vložkou a rozvodmi na poschodie,nové kúpeľne,veľké obývačky prepojené vždy s kuchyňou /40 m2/nové stierky, spotrebiče, prízemie 2 izbový byt s príslušenstvom a terasou do záhrady + garáž,vonkajšie drevené prístavby na dielňu, alebo uskladnenie dreva.Na poschodí sa nachádza veľký 3 izbový byt s príslušenstvom a 2 balkónmi.Nádherná záhrada s oddychovou zónou a orechom poskytujúcim výbornú klímu v horúcich letných dňoch s miestom na grilovanie i vydlaždenou plochou na bazén,ovocné stromy i lán na pestovanie domácej zeleniny. Dom má 180m2plochy, nový prístrešok na auto, nová kanalizácia a optický internet. Prípojka plynu na pozemku.Vlastná studňa,natiahnutá do domu na wc a sprchovanie,mestská voda používaná na varenie. Vďaka moderným úsporným systémom veľmi nízke náklady na bývanie. Dom nemá ťarchy a nevyžaduje žiadne ďalšie investície, pri rýchlom jednaní možnosť aj na úver.T:0944 333528

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty