Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 08. 2022
Fialková, Senec
Jedinečný 5 izbový rodinný dom
489 900 €

Jedinečný 5 izbový rodinný dom

489 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 167 m2
  Zast. plocha: 152 m2
  Plocha pozemku: 603 m2
 • Cena za m2: 2 933,53 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4811709
Realitná spoločnosť THE CONCEPT REAL ESTATE, Vám ponúka na predaj jedinečný 5-izbový rodinný dom z kvalitných materiálov, navrhnutý podľa zásad Feng Shui.
Vstup do krásne presvetleného rodinného domu, plného pozitívnej energie Vám spríjemní široká chodba s priestranným šatníkom. Po pravej strane sa nachádza pracovňa, ktorá zároveň slúži ako hosťovská izba. Hostia majú k dispozícii vlastnú kúpelňu spojenú s toaletou. V priestoroch za kúpelňou sa nachádza aj technická miestnosť s umiestnením všetkých náležitostí týkajúcich sa úsporného chodu domácnosti. Srdcom domu je priestranná obývacia izba, kde sa nachádza krb, kuchyňa s komorou a jedálenskou časťou, z ktorej sa vychádza na zastrešenú terasu. Terasa lemuje dom až po krásnu upravenú záhradu plnú zelene. Terasa je zastrešená polykarbonátovou doskou proti teplu a na jej konci sa nachádza sauna. V záhrade sú zdravé, plodné a vzácne stromy prakticky umiestnené s kladením dôrazu na trávnatý priestor. Dom sa predáva aj s kameňom Šungit 6kg.
Poschodie domu presvetľujú veľké okná s výhľadom na záhradu. Nad schodiskom je priestor vyhradený na relax a oddych. Na poschodí sa nachádzajú dve detské izby, rodičovská spálňa, kúpelňa s dvojitým umývadlom a veľkou dvojitou sprchou. Toaleta s umývadlom je umiestnená vedľa kúpelne samostatne.
Rodinný dom má mnoho ďalších výhod akými sú vonkajšie rolety značky Sun Roll, tepelné čerpadlo HOT JET, ktoré energeticky vykuruje v zimnom období a v letnom príjemné chladí. Priestory domova pokrývajú kvalitné podlahy z dubu. Masívne dvere farby jaseň sú už len malou čerešničkou na tomto dômyselne umiestnenom, postavenom a zariadenom dome v kľudnej a tichej lokalite na okraji Senca s napojením na D1 a na cestu 1.triedy smerom na Trnavu a Galantu.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Orientácia: Juhozápadná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu