Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 20. 10. 2022
Jastarbinec, Poriadie
Pozemok 2190 m2, Poriadie
29 500 €

Pozemok 2190 m2, Poriadie

29 500 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Iný poľnohosp. pozemok
  • Plocha pozemku: 2190 m2
  • Cena za m2: 13,47 €/m²
    ID inzerátu: 4812632
Ponúkam vám na predaj pozemok, ktorý je iného charakteru ako býva zvykom. Jedná sa o parcelu o veľkosti 2190 m2, ktorá sa nachádza v extraviláne obce Poriadie priamo v ovocnom sade. K pozemku momentálne nie je vysporiadaný prístup po vlastnej ceste. Pozemok je mierne svahovitý a nachádzajú sa tu staré jablone. Okolie je bez sudedov a poskytuje dokonalé ticho pre čisto prírodný relax. Inžinierske siete tu nie su, elektrikcé vedenie je vzdialené vzdušnou čiarou cca 50 m.

Na vyžiadanie zašlem potvrdenie obce o UPI.


Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0948 763 772 alebo na e-maile: marecek@emireal.sk ID ponuky: 11950211


CENA NEHNUTEĽNOSTI JE U NÁS KONEČNÁ-NENAVYŠUJE SA!


Servis od realitnej kancelárie zahrnuje: Odporučíme vám najvhodnejšie financovanie na kúpu nehnuteľnosti, Vypracovanie kúpnopredajných zmlúv, Vypracovanie dokumentácie na kataster + úhrada správneho poplatku za prevod vlastníckych práv, Úhrada poplatku za overenie podpisu predávajúcich na kúpnopredajných zmluvách, Vypracovanie odovzdávacieho protokolu k nehnuteľnosti a inštrukcie k prehláseniu energií

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu