Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 10. 08. 2022
Poľná, Prievidza
Rodinný dom v pôvodnom stave, pozemok 593m2, vyhľadávaná lokalita ul. Poľná Necpaly, PRIEVIDZA
150 000 €

Rodinný dom v pôvodnom stave, pozemok 593m2, vyhľadávaná lokalita ul. Poľná Necpaly, PRIEVIDZA

150 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 143 m2
  Zast. plocha: 179 m2
  Plocha pozemku: 593 m2
 • Cena za m2: 1 048,95 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4813218
Dnešným dňom sme sa rozhodli zľavniť túto nehnuteľnosť o 15.000,- Eur.
Nová cena domu v pôvodnom stave v super lokalite s vlastným súkromím a s pozemkom viac ako 500 m2 je 150.000.

Z osobných dôvodov Uprednostňujeme klienta, ktorý bude financovať kúpu z vlastných finančných prostriedkov.

Hlavnými benefitmi našej ponuky Rodinné ho domu, je okrem perfektnej lokality, aj miesto, ktoré poskytuje súkromie, kľud , proste navodzuje pocit bývania ako na dedine ( ticho a kľud od hlučného mesta) .
Pre vašu lepšiu predstavivosťlink na video: https://www.youtube.com/watch?v=DFtTuOpvQZw

Necpaly ( staré Necpaly), mestská časť Prievidze, s vynikajúcou dostupnosťou do centra ( 3 min autom) a zároveň, veľmi atraktívne miesto pre rodinný život, kde ( aspoň z môjho uhla pohľadu) ochota a dobré susedské vzťahy nie sú neznámym pojmom.
Rodinný dom sa nachádza na ul. Poľnej, kde je uličná zástavba rodinných domov, ale žiadny veľký prejazd áut tu nečakajte, ulica totiž slúži ako obslužná komunikácia pre okolné domy. Takže jedná sa o pokojné a ničím nerušené miesto, bez rušivých vplyvov dopravy alebo hluku.

Rodinný dom je v pôvodnom stave, časť domu bola postavená už v 30-tich rokoch a väčšia časť domu v roku 1975. Napriek tomu, že sa jedná o starší dom a nejde tu o žiadny luxus, rozhodne tu neplatí, že nemá svoje čaro. Aj so všetkým tým nábytkom, ktorý si ešte pamätá hlboký socializmus. Rodinný dom si vyžaduje investíciu na prestavbu/rekonštrukciu, a nie je pre každého, kto v ňom odhalí svoje kúzlo má pred sebou zaujímavú príležitosť. A ak sa rozhodnete prerábky nechať na neskôr, dom si môžete kľudne užívať a realizovať svoje predstavy neskôr.

Rodinný dom je jednopodlažný, bez podpivničenia, s časti sedlovou, z väčšej časti rovnou strechou, bez obytného podkrovia. Takže nejedná sa o dvoj či trojpodlažný dom, no aj napriek tomu, úžitková plocha domu je 143 m2 . Dom disponuje s 3 izbami a príslušenstvom – kuchyňa, kúpeľňa, WC, chodba a garáž. Dve izby sú s výmerami 25 a 17 m2 a tretia izba je nadštandardné obrovská – 48 m2 s kozubom, s oknami otočenými na terasu. Dom ukrýva v sebe potenciál – vaša fantázia môže pracovať a vy si môžete vytvoriť napr. bungalov s ideálnou orientáciou na pozemku. Dom je totiž obdĺžnikového tvaru a je orientovaný od východu na západ, čím je dosiahnutá čo najdlhšia dĺžka južnej strany.

Pozemok je vo výmere 593 m2, z toho zastavaná plocha je 179 m2, je rovinatý, obdĺžnikovitého tvaru ( šírka 16 m, dĺžka 38m). Poskytuje dostatočný priestor, pre vaše deti, psa aj záhradku. Ale ten pocit pokoja a kľudu si musíte prísť sami okúsiť.

Základné údaje o dome:
- Jednopodlažný, bez podpivničenia
- Garáž, 3 parkovné miesta, záhrada, terasa
- Pôvodný stav
- Rovinatý pozemok 593 m2
- Zastavaná plocha 179 m2
- Úžitková plocha 143m2
- Dispozícia 3 izby + príslušenstvo, z toho nadštandard - 1 izba s rozmerom 48 m2
- IS: obecný vodovod, kúrenie – elektrické(akumulačné kachle)
- Plyn na hranici pozemkuTakže, ak patríte medzi tých, ktorí hľadajú absolútne pokojné a ničím nerušené prostredie na bývanie, z perfektnou dostupnosťou , kde môžete realizovať svoje predstavy o bývaní, zavolajte a sami sa príďte presvedčiť o lokalite, ktorá vás prekvapí svojou pokojnou a kľudnou atmosférou, tč 0917 114 229 Galambošová Ludmila/ realitná maklérka LARES reality.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty