Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 09. 2022
Mierová, Bratislava II - Ružinov
REZIDENCIA MIEROVA - BÝVAJTE UŽ 1Q/2023
223 479 €

REZIDENCIA MIEROVA - BÝVAJTE UŽ 1Q/2023

223 479 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 40,49 m2
 • Cena za m2: 5 519,36 €/m²
  ID inzerátu: 4813244
LOKALITA :
Rezidencia MIEROVA je situovaná na križovatke ulíc Mierová, Hraničná a Gagarinova vo vyhľadávanej mestskej časti Ružinov. Výnimočná lokalita vzdialená len pár minút jazdy autom od centra mesta a od novovznikajúceho downtownu je výborne dostupná aj MHD. Z oboch strán rezidencie sú zastávky MHD. Spolu 39 liniek trolejbusov a električiek smerujúcich do centra mesta, ďalších mestských častí, ako aj do okolitých obcí je k dispozícii v bezprostrednom dotyku s rezidenciou MIEROVA. Exkluzívna lokalita v bratislavskej mestskej časti Ružinov prináša svojim obyvateľom všetky benefity, ktoré k mestskému bývaniu patria. Jednoduché línie, parking v podzemnej garáži, vysoké štandardy bytov, krásne presvetlené obytné priestory, rozľahlé terasy, lodžie a balkóny, priestranné odkladacie priestory. To sú len niektoré z atribútov, ktoré ponúka rezidencia MIEROVA.

O PROJEKTE.
Deväť podlažný objekt rezidencia MIEROVA ponúka 54 bytov od klasických dvojizbových bytov až po veľkorysé štvorizbové byty so slnečnými lodžiami a balkónmi. Vynikajúca východná a západná orientácia bytov ponúka slnečné raňajky na lodžii alebo večernú šálku čaju pri zapadajúcom slnku. Byty na 2. nadzemnom podlaží prinášajú svojim novým obyvateľom exkluzívny benefit uprostred pulzujúceho mesta v podobe rozľahlých terás umožňujúcich tráviť voľný čas so svojou rodinou a priateľmi alebo len v tichu zrelaxovať po náročnom dni.

BENEFITY :
V rezidencii MIEROVA nájdete typické mestské bývanie charakteristické kvalitnými materiálmi, čistotou riešenia, funkčnými dispozíciami a presvetlenými bytmi. Moderné materiály sledujúce súčasné trendy vás budú sprevádzať od vstupu do bytového domu až po vašu novú kúpeľňu. Vonkajšie tienenie, kvalitné hliníkové okná, klimatizácia v každej izbe a podlahové kúrenie s možnosťou nastavenia teploty samostatne pre každú izbu sú v štandarde bytov bez príplatkov. Pre náročných klientov ponúkame ako nadštandard kompletnú realizáciu smart bývania. V rezidencii MIEROVA nájdete priestor pre váš životný štýl, pre relax a čas pre seba a vašu rodinu.

ŠTANDARD:
V základnom štandarde budú byty dokončené na odovzdanie s interiérovými a exteriérovými podlahami, vonkajším tieniacim systémom na prevažnej väčšine okien, podlahovým kúrením a klimatizáciou v každej izbe s možnosťou nastavenia individuálnej teploty pre každú izbu samostatne, bezpečnostnými vstupnými dverami do bytu, dlažbami, obkladmi, sanitou v kúpeľni a interiérovými dverami .

PONÚKANÝ BYT:
Byt s označením 3.2 je 2-izbový s výmerou podlahovej plochy 40,49 m2 + balkón s výmerou 3,75 m2. Byt je riešený dispozične moderne, funkčne a prakticky s prihliadnutím na maximálne využitie priestoru. Na 3. nadzemnom podlaží , kde je byt 3.2 umiestnený je iba 6 bytov , ktoré sú sprístupnené 2 výťahmi - čo zabezpečuje vysoký komfort bývania.

Termín dokončenia stavby je koniec roka 2022, s kolaudáciou a následným sťahovaním v 1Q/2023. Financovanie vám zabezpečujeme v spolupráci s hypotekárnym centrom nášho exkluzívneho partnera spoločnosti BROKER SERVICE GROUP. Na jednom stretnutí získate prehľad o všetkých bankách, aktuálnych akciách, úrokových sadzbách, či samotných poplatkoch, ktorý pre Vás zabezpečíme bezplatne.


V prípade vašich otázok , či záujmu o osobné stretnutie som vám k dispozícii na nižšie uvedenom t.č. príp. email.

Andrej Matys
NEOREAL, s.r.o.
Výhradný predajca projektu
+421911321474
matys@neoreal.sk

Všetky doplňujúce informácie nájdete na :
www.rezidencia-mierova.sk


© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie NEOREAL.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2022
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet nadzemných podlaží: 8
 • Počet podzemných podlaži: 2
 • Podlažie: 2
 • Počet izieb/miestností: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu