Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 09. 2022
Mojmírovce, Mojmírovce
Predáme rodinný dom, 180 m2, Mojmírovce, okr. Nitra
175 000 €

Predáme rodinný dom, 180 m2, Mojmírovce, okr. Nitra

175 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 180 m2
  Zast. plocha: 90 m2
  Plocha pozemku: 678 m2
 • Cena za m2: 972,22 €/m²
  ID inzerátu: 4813393
V ponuke iba u nás!

Ak hľadáte rodinný dom v blízkosti okresného a krajského mesta Nitra, máme pre Vás ponuku dvojpodlažného rodinného domu so zastavanou plochou každého podlažia 90 m2, t.j. spolu 180 m2, ktorý sa nachádza v obci Mojmírovce vzdialenej od Nitry cca 14 km.

Pridanou hodnotou domu je jeho situovanie mimo hlavného ťahu, v tichej uličke, čo zabezpečí novým majiteľom súkromie a pokojné bývanie. Bol postavený v roku 1976 na pozemku s rozlohou 678 m2. Obvodové múry sú z kvádra o hrúbke 40 cm, fasáda brizolit, vnútorné priečky sú z pálenej tehly. Bola realizovaná výmena plastových okien s vnútornými žalúziami. Podlahy sú betónové, pokryté PVC, kobercom a dlažbou. Strešná krytina plech.

Z dispozičného hľadiska pozostáva 1. nadzemné podlažie zo vstupnej haly, kuchyne s komorou, menšej izby, samostatného WC, garáže s výmerou 20 m2, schodiska a vstupu do pivnice, kde sa nachádza technická časť. Na 2. nadzemnom podlaží – 1. poschodí je obývacia izba, spálňa, dve detské izby, kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a WC. Obývacia izba a spálňa majú výstup na balkóny.

Na pozemku je k dispozícii kôlňa na odkladanie náradia so vstupom do kopanej pivnice využívanej na skladovanie zeleniny.

Z dostupnosti IS je dom napojený na elektrickú energiu, obecnú vodu, plyn a kanalizáciu. Kúrenie v celom dome je zabezpečené prostredníctvom nového plynového kotla a liatinových radiátorov, elektrický zásobník na TÚV. Možnosť doplnkového kúrenia krbom, nakoľko sa v dome nachádza komín.

Obyvatelia obce majú na dosah kompletnú občiansku vybavenosť - obecný úrad, farský úrad, kostol, ZŠ, MŠ, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň, obchodné prevádzky, kaštieľ s priľahlým parkom …

Energetický certifikát k nehnuteľnosti nebol vypracovaný.

Ak Vás nehnuteľnosť zaujala a máte záujem o realizáciu obhliadky, príp. potrebujete doplňujúce informácie, neváhajte ma kontaktovať na tel. č. 0905 523 619 alebo prostredníctvom e-mailu micikova.zuzana@micikovareality.sk.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Kúrenie: Ústredné, Krb, Klimatizácia
 • Plyn: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty