Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 10. 2022
Majerská, Zavar
NEO - Malý 1i domček so záhradou
79 900 €

NEO - Malý 1i domček so záhradou

79 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 40 m2
 • Cena za m2: 1 997,50 €/m²
  ID inzerátu: 4813449
Ponúkame Vám možnosť získať výnimočné bývanie v centre obce Zavar, ktorá je v dotyku Trnavy. Jedná sa o malý 1i domček s podlahovou plochou 40m2 s dvomi záhradami s celkovou výmerou pozemku 200m2.

V domčeku sú vymenené okná za plastové, zvyšok je však vhodný na celkovú rekonštrukciu s možnosťou spraviť z domčeku mezonet a využiť strechu na dobudovanie podkrovného podlažia. Doteraz bolo v domčeku využívané iba spodné podažie.

Domček nebol dlhšie obývaný.

Do domu je tiež potrebné dotiahnúť kanalizáciu a vodu, ktoré sa nachádzajú na hranici pozemku. Tiež je potrebné v domčeku vybudovať kúpeľňu a WC.

Veľkou výhodou je, že na pozemku sa nachádza studňa a teda v budúcnosti môžete polievať záhradu či napúšťať bazén aj so studňovou vodou.

Domček sa dá výborne prebudovať na moderné bývanie, s využitím poschodia na 2-3 izbový dom a výrazne tým zvýšiť jeho hodnotu. Podobne to majú zrealizované aj susedné domy, z ktorých sa dá čerpať inšpirácia.

Pozemok je rozdelený na 2 časti, časť z domom mý výmeru 140m2 a druhá časť oproti cez minimálne frekventovanú cestu má výmeru 60m2. Druhá časť pozemku sa dá využívať či už ako záhrada, alebo ako parkovisko, garáž, dieľňa, vybudovanie altánku a zóny na grilovanie atď.

Pred domčekom je tiež možnosť postaviť pergolu so zimnou záhradou a ešte viac si tak zvýšiť plochu, ktorú budete môcť využívať väčšinovú časť roku.

Domček sa nachádza vo veľmi tichej slepej uličke, kde budete mať maximálne súkromie. Zároveň máte len niekoľko metrov od domu supermarket, kde nakúpite všetko potrebné pre bežný život a do Trnavy, či k napojeniu na dialničný obchvat, to budete mať len niekoľko minúť autom.

Jedná sa o skutočne jedinečnú príležitosť, na získanie skvelého a neopakovateľného bývania, za skvelú cenu.

Dušan Sivák, NEOREAL
sivak@neoreal.sk
0911 880 988

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty