Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 10. 2022
Pod Vtáčnikom, Bratislava III - Nové Mesto
Luxusný byt na kľúč s predzáhradkou
370 000 €

Luxusný byt na kľúč s predzáhradkou

370 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 77,6 m2
  Plocha pozemku: 112,6 m2
 • Cena za m2: 4 768,04 €/m²
  ID inzerátu: 4813496
RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný dvoj-izbový byt "na kľúč" s upravenou predzáhradkou. Nachádza sa v rezidencii Nová Koliba, ktorý bol dokončený v roku 2019 a pozostáva zo 7 mestských vilových domov.

BYT
Byt má celkovú výmeru 112,10 m2, z čoho samotný byt je 73,70 m2, 3,90 m2 je pivnica a 34,50 m2 je upravená záhrada s terasou, sedením, trávnikom a s privátnym krytím po obvode. Byt je zrealizovaný podľa návrhu interiérového architekta počnúc podlahami, dlažbami, cez sanitu, obklady a dlažby, až po vstavaný nábytok. Architekt dbal na útulný minimalistický dizajn, vysoký komfort užívania a praktické usporiadanie úložných systémov.
Byt je dvojizbový, disponuje štedrou výmerou v interiéri, má samostatný šatník / sklad, kúpeľňu s toaletou a ďalšiu samostatnú toaletu. V suteréne domu je pivnica o výmere 3,9 m2. Nový majiteľ ocení drevené stromčekové podlahy, bezfalcové dvere, vyššie stropy 2,8 m, veľkoformátové obklady a dlažby, dizajnové verzie sanity Laufen, čierne matné batérie talianskej značky. Všetky stolárske práce sú robené na mieru - a to úložné šatníkové skrine na chodbe, v spálni, v kúpeľni. Kuchyňa je v kompakte s úložnými skriňami, pracovná doska je technistone. Byt je dispozične rozdelený na dennú a nočnú časť a z oboch je výstup na záhradu s terasou. V dennej časti je kuchyňa, obývačka, pracovný kút a hosťovská toaleta. V nočnej spálňa a kúpeľňa. V byte je inštalovaná klímatizácia a alarm. Záhrada je upravovaná, ponúka zeleň so samozavlažovacím systémom trávnika a terasové sedenie zn. VARASHIN s hojdačkou. V spálni je značková posteľ značky VISPRING.
Byt ponúkame spolu s parkovacím státím za cenu 29.000 EUR.

REZIDENCIA
Rezidencia Nová Koliba má ideálnu polohu: nachádza sa v meste a zároveň v kľude prírody na dosah od obľúbenej bratislavskej oblasti Kamzík – Koliba a pritom na skok od srdca mesta. Bytové domy sú navrhnuté ako 7 mestských vilových domov. Sú to nízkopodlažné, sólo stojace objekty. Vily sú vzájomne voči sebe posunuté tak, aby si neprekážali vo výhľade na mesto. Strechy suterénov sú navrhnuté ako zelené zatrávnené plochy a vytvárajú príjemné zelené plochy na oddych. Každý dom má vstupnú halu, ktorá vedie do priestoru centrálneho schodiska s výťahom, osvetleného denným svetlom cez strešný svetlík. Budova má 1 podzemné a 4 nadzemné podlažia, pričom posledné podlažie je riešené ako „posledné ustupujúce podlažie“. V suteréne sú navrhnuté parkoviská, technické priestory a spoločné nebytové priestory. Celkovo je v jednom bytovom dome len 14 bytových jednotiek, čo podčiarkuje privátny ráz tejto rezidencie. Stavebné prevedenie projektu je vysokej kvality, je to tehlová stavba, v garážach a na stropoch je použitý betón. Okná sú hliníkové, exteriérové žalúzie sú v Z profile a lepšie izolujú svetlo a teplo. Kúrenie je zabezpečené prostredníctvom výmenníkových staníc tepla, v byte sú inštalované konvektory a radiátory. Energetický certifikát budovy je v triede A1.

LOKALITA
Rezidencia Nová Koliba má ideálnu polohu: nachádza sa v meste a zároveň v kľude prírody na dosah od obľúbenej bratislavskej oblasti Kamzík – Koliba a doslova na skok od srdca mesta. Je odtiaľ blízko k infraštruktúre mesta, k obchodným centrám Polus City Center, Centrál, Fresh market, aby ste mali blízko k dobrému jedlu, zábave a kvalitným nákupom. K bytovému domu je prístup autom aj MHD z Podkolibskej cesty. K rezidencii vedú od mesta dve cesty - cez Podkolibskú ulicu od Starého Mesta a cez Sliačsku od Nového Mesta.

PREČO PRÁVE TENTO BYT?
Táto nehnuteľnosť vie splniť náročné kritéria na nadštandardné bývanie, je to luxus a plný komfort vďaka výmere a prevedeniu, slúži na bývanie s dobrou adresou, dá sa využiť na prácu aj plnohodnotný relax. Vybavenie bytu a záhrady je doslova "na kľúč".
#followtheriversfindyourhome

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2019
 • Rok kolaudácie: 2019
 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu