Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 09. 2022
Grenzweg, Rakúsko
Rodinný dom s 3 bytmi na veľkom pozemku v Kittsee, v tichej ulici hneď za hranicou
980 000 €

Rodinný dom s 3 bytmi na veľkom pozemku v Kittsee, v tichej ulici hneď za hranicou

Grenzweg, Rakúsko
980 000 €

+ poplatky (dan, kataster, notar, provízia)


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 512 m2
  Plocha pozemku: 1532 m2
 • Cena za m2: 1 914,06 €/m²
  ID inzerátu: 4814137
Popis lokality
Dom sa nachádza v peknej a pokojnej časti obce, kde nie je žiadna frekventovaná cesta. Susedské vzťahy sú vynikajúce. Lokalita má výbornú dostupnosť do centra obce a taktiež na diaľničné privádzače. Cesta do centra Bratislavy trvá autom 15 minút. Autobusová zastávka je vo vzdialenosti cca 500 m a vlaková stanica s priamym napojením na Bratislavu a Viedeň je vzdialená cca 800 m. V Kittsee je kompletná občianska vybavenosť. V blízkosti sú detské ihriská, škola, škôlka, lekáreň, nemocnica, rehabilitačné centrum, posilňovňa, pošta, obchody, reštaurácie a kaviarne, cukráreň, miestny úrad, čerpacia stanica atď. Vo vzdialenosti cca 3 km sú obľúbené nákupné centrá K1 a K2. V blízkosti je jazero na kúpanie, zámok Schloẞ Kittsee s veľkým parkom a detským ihriskom.

Popis nehnuteľnosti
11 ročný rodinný dom s tromi samostatnými bytovými jednotkami sa nachádza v pokojnej časti obce Kittsee v Rakúsku, neďaleko hraničného prechodu Jarovce. Dom bol kolaudovaný 11/2011, má 2 nadzemné a 1 podzemné podlažie. Celková podlahová plocha domu je 512 m2. Rozloha bytov spolu je 346 m2, suterénne priestory majú 166 m2. Súčasťou domu je 4 garáž o výmere spolu 66 m2 – no každý vjazd má samostatnú bránu na diaľkové ovládanie, Ďalšie parkovanie – pre 2 autá je v parkovacom prístrešku o výmere 42 m2 + voľná vydláždená plocha pre 5 áut. K jednému z prízemných bytov patrí krytý bazén s morskou soľou a protiprúdom o ploche 40 m2, objem 53 m3, sklad náradia 9 m2, krytá vírivka. Celková výmera pozemku vo vlastníctve je 1 532 m2, šírka je 35 m. Pozemok má veľkú trávnatú plochu a parkovú výsadbu so závlahou, časť je osadená zámkovou dlažbou. Možnosť využívať susedný pozemok cca 700 m2, ktorý je v prenájme za symbolickú cenu (50€/rok), ako úžitkovú záhradu.

Byty v rodinnom dome:
• 4-izbový byt mezonetový (prízemie a 1.posch.), podlahová plocha 116 m2 + balkón 16 m2 a terasa 40 m2
• 4-izbový byt (prízemie), podlahová plocha 128 m2 + terasa 49 m2, bazén
• 3-izbový byt (1.posch.), podlahová plocha 102 m2 + balkón 14 m2
• 7 miestností s denným svetlom (suterén), podlahová plocha spolu pre všetky byty je 166 m2 – zariadené ako sklady so sústavou skríň s posuvnými dverami.

Ide u murovanú stavbu domu z pálenej tehly (hr. 30/25 cm) v kombinácii so železobetónovou konštrukciou, je zateplený, kde boli použité kvalitné materiály a technológie. Dom má šikmú pultovú strechu, plastové okná s vonkajšími žalúziami na elektr. pohon, klimatizáciu. Solárne panely s výmenníkom na vykurovanie bazéna. V dome je bezpečnostný systém. Dom je pripojený na inžinierske siete: mestská voda + studňa, kanalizácia, elektrina, plyn, telefón, internet, 2x satelit (8 set top boxov).
Bližšie informácie poskytneme na vyžiadanie konkrétneho záujemcu
Pri kúpe nehnuteľnosti v Rakúsku sú nad rámec kúpnej ceny povinnými poplatkami kupujúceho: daň a poplatky na katastri (4,6%), notársky poplatok a poplatok za zmluvný servis (cca 3%), provízia realitnej kancelárii (3%).

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu