Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 03. 2023
hlavná, Veľké Dvorníky
DOHODA MOŽNÁ -PRIESTRANNÝ 6 IZBOVY RD S VEĽKOU ZÁHRADOU AJ PRE DVE GENERÁCIE NA PREDAJ VO VEĽKÝCH DV
289 990 €

DOHODA MOŽNÁ -PRIESTRANNÝ 6 IZBOVY RD S VEĽKOU ZÁHRADOU AJ PRE DVE GENERÁCIE NA PREDAJ VO VEĽKÝCH DV

289 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 170 m2
  Zast. plocha: 120 m2
  Plocha pozemku: 740 m2
 • Cena za m2: 1 705,82 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4814498
Chateaureality ponúka na predaj priestranný moderný úplne rekonštruovaný/ pôvodného domu ostali len vonkajšie murivá/ 6izbový dvojpodlažný rodinný dom vo výbornej vyhľadávanej lokalite na periférii Dunajskej Stredy v obci Veľké Dvorníky. Ide o stavbu situovanú pri hlavnom ťahu avšak s väčším pozemkom v príjemnej lokalite. Rodinný dom je dokončený do pekného štandardu a na všetkých oknách sú vnútorné žalúzie . Dom je postavený z tehál . Zateplenie obvodových stien je zabezpečené zatepľovacím systémom z polystyrénu hr. 150 mm s kompletnou povrchovou úpravou. Okná sú 6 komorové plastové s izolačným troj-sklom. Konštrukcia strechy je plochá, jej nosnou kostrou sú drevené trámy 200/200 mm. Stropná konštrukcia je zateplená tepelnoizolačnými doskami z minerálnych vlákien (ISOVER), hr. 180+60 mm, ktoré sú zakryté paropriepustnou fóliou a strešná krytina je ako hydroizolácia. Kúrenie je plynové s radiátormi. Na obidvoch poschodiach sa nachádzajú dve spálne jedna obývacia izba jedna kúpeľňa a jedna veľká príjemná zariadená kuchyňa. Balkóny sú na obidvoch poschodiach domu . Dom je zariadený momentálne pre prijímanie turistov . Pod celým domom je pivnica. Tento dom s celkovou plochou 170 m2 má vynikajúce dispozičné riešenie, nakoľko je dômyselne rozdelený na dennú časť na 1.podlaží a nočnú časť na 2.podlaží. Má 4 nepriechodné izby, 2 obývačky spojené s kuchyňami na dolnej časti domu ako aj na 1. poschodí domu .Veľká terasa ktorá je zo zadnej strany domu 20 m2 odkiaľ vchádzate do slnečnej záhrady. Nový majiteľ rozhodne ocení, že dom disponuje 2 kúpeľňami, pričom obidve sú vybavené sprchovým kútom. Dom sa rozprestiera na pozemku o celkovej výmere 740 m2, vpredu je parkovisko ako aj z boku domu. Plochy okolo domu sú spevnené a záhrada má vyrovnaný pozemok pripravený k úpravám,/ zasiaty bude trávnik /ktoré si nový majiteľ môže urobiť podľa vlastného vkusu. Veľkou výhodou je vynikajúca dopravná dostupnosť do Bratislavy po novootvorenom obchvate D4R7.
Tento RD je výborný ako aj dvojgeneračný, lebo na obidvoch poschodiach sa nachádzajú 2 spálne ,1 obývacia izba spojená s krásnou kuchyňou a dve kúpeľne a dve toalety. Celý dom je podpivničený a parkovacie miesta sú pre viac vozidiel minimálne pre 5 áut. Záhrada je príjemná ale aj veľká , kde sa nachádza terasa.
Ak by klient rozmýšľal o investícií ako kúpa apartmánového domu a prenájom pre turistov tiež je veľmi dobrá príležitosť.
Dohodnite si obhliadku ešte dnes
Realitný maklér a majiteľ Chateaureality PhDr. Chrenko Edit 0905 329 399 email: chrenko@chateaurality.sk
Naša realitná kancelária poskytuje kompletný právny a poradenský servis, zabezpečenie znalca, príprava zmlúv a dokladov na katastrálny úrad, úhrada notárskych poplatkov a poplatkov na kataster, služby finančného poradcu.
Cena nehnuteľnosti : 289.990,- Eur
Nasťahovanie je možné od 15.augusta 2022

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty