Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 09. 2022
Ľubochňa, Ľubochňa
Dvojgeneračný rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, Ľubochňa
198 000 €

Dvojgeneračný rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, Ľubochňa

198 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 300 m2
  • Cena za m2: 660 €/m²
    ID inzerátu: 4814797
Ponúkame na predaj 7-izbový rodinný dom so záhradou, nachádzajúci sa v radovej zástavbe domov v obci Ľubochňa pri Ružomberku. Stavba domu pozostáva z 3.nadzemných podlaží a jedného suterénneho podlažia(kompletne je podpivničený). Vek stavby 37 rokov, murivo porobetón, strecha rovná po rekonštrukcii (15cm izolácia polystyrén, krytina Fatrafol), okná plastové, kúrenie ústredné na pevné palivo, ohrev teplej vody bojlerom(obojživelník), odpad odvedený do obecnej kanalizácie. Dispozícia - v suteréne sa nachádza kotoleň a 3x skladovacia miestnosť. I.NP tvorí samostatný 2-izbový byt s dvomi vchodmi - zádverie, chodba, kuchyňa, komora, kúpeľňa s WC, 2x izba. II.NP a III.NP je zrekonštruované a tvorí ho samostatný 5-izbový byt, pričom na II.NP sa nachádza chodba, moderná kuchyňa prepojená s obývacou izbou, spáleň, WC, práčoveň a vonkajší balkón. III.NP pozostáva z chodby, kúpeľne s WC a troch izieb. Za domom sa nachádza menšia záhradka spevnená oporným múrom. Rodinný dom je kúpou voľný. Radi Vám pomôžeme s prefinancovaním nehnuteľnosti prostredníctvom profesionálneho hypotekárneho špecialistu. Názor makléra: Rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami v obľúbenej kúpeľnej obci Ľubochňa.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty