Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 09. 2022
Bratislava IV - Karlova Ves
2i byt atypickej výmery s bezhraničným výhľadom
Cena dohodou

2i byt atypickej výmery s bezhraničným výhľadom

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 99 m2
 • Energie: 130 €/mesiac
  ID inzerátu: 4814906
B10 Vám ponúka na predaj 2 izbový byt

Otvorený priestor v byte mu dodáva pocit vzdušnosti a voľnosti hlavne v kuchynskom a jedálenskom priestore. Zaujímavá dispozícia s množstvom úložného priestoru, technická miestnosť/špajza a komfortne veľká kúpeľňová časť so sprchovým kútom ale aj vaňou. To všetko umocňujú zaujímavé výhľady na Rakúsko aj smerom do mesta z veľkej loggie.

BYT:

Výmera, ktorou tento byt disponuje je úctyhodných 98,7 m2. Ku tomu všetkému pekná loggia so 14 m2 plochy. V byte sa nachádza jedna vonkajšia a jedna vnútorná klimatizačná jednotka, takže v prípade väčších horúčav to určite uvítate. Špecialitkou je roll-door tiahnúci sa pozdĺž celej vstupnej chodby. Tiež technická miestnosť/špajza/šatník podľa potreby využitia. Kúpeľňová časť je dostatočne priestranná na to aby sa tam vošiel sprchový kút aj vaňa, takže kompromis tu nájde naozaj každý.

VÝMERY:

BYT 98,7 m2 a LOGGIA 14 m2.

DISPOZÍCIA:

Po vstupe sa veľkou chodbou dostanete hneď po ľavej strane do menšej technickej miestnosti. Tiež po ľavej strane sa ďalej dostanete do kúpeľne a neskôr do oddelenej časti z toaletou. Rovno z chodby je prístup do najpriestrannejšej časti bytu a to kuchynskej/jedálenskej časti. Odtiaľ ďalej postúpite do dvoch nepriechodných izieb, spálne a ďalšej izby. Východ na loggiu je z oboch izieb, kde si už môžete pohodlne sadnúť a užívať pekný výhľad.

LOKALITA:

Ideálne skĺbená dostupnosť do centra mesta spolu s kompletnou občianskou vybavenosťou. Relatívne novovybudované komunitné bývanie kde nájdete pekné kaviarničky, zmrzlinu či reštaurácie. Taktiež veľa možností pre šport ale aj pre deti. Kresánkova je miesto kde to žije ale zároveň pri pohľade z okna Vás uchváti pokoj.

ODPORÚČANIE MAKLÉRA:

Neštandardné ale o to zaujímavejšie bývanie Vás čaká jedine na tejto adrese. Určite odporúčam, ak máte v obľube priestrannosť, výhľady a bývanie, kde nájdete všetko podstatné na dosah.

V prípade záujmu o obhliadku alebo bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať aj počas víkendov na tel.č. 0949 833 900

ID: 100871

Cena: dohodou

Aj váš dom, byt alebo pozemok predáme na počkanie #pocelomslovensku

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 8
 • Podlažie: 3
 • Počet izieb/miestností: 2
 • Výťah: Áno
 • Počet lodžií: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty