Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 09. 2022
Bešeňová
Luxusný 1-izbový apartmán na 5. podlaží, HOTEL AKVAMARÍN****
Cena dohodou

Luxusný 1-izbový apartmán na 5. podlaží, HOTEL AKVAMARÍN****

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Apartmán
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 38 m2
 • ID inzerátu: 4816420
Nový hotel AKVAMARÍN Bešeňová**** je už v prevádzke!

Hotel je jedinečný svojím vybavením a službami: Vysoký **** štandard interiéru, centrálne riešené kúrenie/klimatizácia hotelového typu.

1-izbový apartmán na 5. poschodí má výmeru 37,47 m2 obytnej plochy a loggiu o výmere 7 m2. Dispozične pozostáva zo samostatnej izby, kuchynky, chodby/šatníka, kúpeľne s WC a loggie. Prislúcha k nemu aj sklad o výmere 1,11 m2 (nachádzajúci sa mimo apartmánu – na chodbe). Predáva sa zariadený. Na liste vlastníctva je zapísaný ako byt.

Priamo pred hotelom je termálny bazén otvorený celoročne, nadštandardný Lobby bar, reštaurácia s kapacitou 225 osôb. Zhodnotenie vo forme rastu ceny rekreačného apartmánu v špičkovej lokalite.

Apartmán ponúka bezstarostnú investíciu s pravidelne vyplácaným výnosom, ktorý závisí od skutočnej vyťaženosti apartmánu (v podiele 35% z výnosu pre vyťažovaciu spoločnosť a 65% pre majiteľa).

Majiteľ získa nasledovné benefity:
- Má nárok na zľavu vo výške 25% z celodenného cenníkového vstupného do vodného parku pre 4 osoby určené vlastníkom apartmánu bez vstupu do saunového sveta a to po dobu 3 rokov od nadobudnutia právoplatnosti kolaudačného rozhodnutia na Komplex GINO PARADISE Bešeňová.
- Ubytovaní hostia v apartmáne budú mať zľavu 20% zo vstupného do vodného parku Bešeňová v zmysle platných podmienok prevádzkovateľa aquaparku.
- Majiteľ má 4 celoročné neprenosné lístky na vstup do vodného parku Bešeňová zadarmo
- Majiteľ má 30 dní majiteľského pobytu v priebehu kalend. roka, maximálne však 15 za sebou nasledujúcich kalendárnych dní/pobyt počas mimosezóny.

Viac informácii aj cenu poskytneme v RK SPIRIT, s.r.o.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Podlažie: 3
 • Výťah: Áno
 • Počet lodžií: 1
 • Plocha skladového priestoru: 1 m²

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu