Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 05. 10. 2022
Braneckého, Nitra
Exkluzívne predávame rodinný dom v širšom centre mesta Nitry
185 400 €

Exkluzívne predávame rodinný dom v širšom centre mesta Nitry

185 400 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 150 m2
  Zast. plocha: 185 m2
  Plocha pozemku: 656 m2
 • Cena za m2: 1 236 €/m²
  ID inzerátu: 4817648
Ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom v širšom centre mesta Nitra na Braneckého ulici. Dom bol postavený z pálených tehiel v 60-tych rokoch. Bol využívaný na podnikanie v oblasti gastronómie.


Dispozícia domu sa skladá zo vstupnej chodby, dvoch miestností a v nich je vybudovaná nová vzduchotechnika, nové elektrické rozvody, keramické obloženie stien a dlažba. Ďalej zo sociálneho zariadenia, šatne a skladu. Dom je čiastočne podpivničený. Nový majiteľ môže pokračovať vo využívaní rodinného domu na gastro prevádzku. V zadnej časti domu je možné vybudovať prístavbu a tým rozšíriť možnosť podnikania. V blízkosti je plánovaná výstavba bytových domov -rezidencia Púpava Hviezdoslav, čo predpokladá zvýšený záujem obyvateľov o dané služby.


Súčasťou domu je záhrada o výmere 364m2.


V cene je zahrnuté vypracovanie zmlúv advokátskou kanceláriou, autorizácia zmlúv priamo v advokátskej kancelárii bez potreby overovania podpisov u notára, zastupovanie v katastrálnom konaní vrátane poplatkov. Podanie návrhu na vklad je elektronicky, cestou advokátskej kancelárie. Zabezpečujeme taktiež cestou nášho hypotekárneho špecialistu vybavenie hypotekárneho úveru i znaleckého posudku.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Typ konštrukcie: Tehlová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty