Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 10. 2022
Kresánkova, Bratislava IV - Karlova Ves
REZERVOVANE SVOBODA & WILLIAMS I 2-izbový byt s výhľadom na Rakúsko, Bratislava
600 €/mes.

REZERVOVANE SVOBODA & WILLIAMS I 2-izbový byt s výhľadom na Rakúsko, Bratislava

600 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 88 m2
 • Cena za m2: 6,82 €/m²/mes.
  Energie: 170 €/mesiac
  ID inzerátu: 4817684
Ponúkame na prenájom priestranný, klimatizovaný 2-izbový byt s výhľadom na Rakúsko v tichej lokalite na Kresánkovej ulici.

Slnečný byt pozostáva zo vstupnej haly, otvorenej dispozície obývacej izby, kompletne vybavenej kuchyne, spálne, kúpeľňe s vaňou samostatnej toalety. Z chodby je prístup na priestrannú terasu s výhľadom na Malé Karpaty.

Vybavenie zahŕňa laminátové podlahy, kompletne vybavenú kuchyňu vrátane práčky, elektrickej rúry, digestora, varnej dosky a chladničky.

Lokalita ponúka príjemné bývanie s výhľadom na okolitú zeleň s kompletnou občianskou vybavenosťou v tesnej dostupnosti – potraviny, kaviarne, reštaurácie, banky, služby, Work Out ihrisko.

Cena prenájmu 600 EUR + energie 170 EUR

ID 43285
https://svoboda-williams.sk/prenajom/byty/detail/43285-karlova-ves
--

We offer for rent a spacious, air-conditioned 1-bedroom apartment with a view of Austria in a quiet location on Kresánkova street.

The sunny apartment consists of an entrance hall, open plan living room, fully equipped kitchen, bedroom, bathroom with bath separate toilet. From the hallway there is access to a spacious terrace overlooking the Malé Karpaty Mountains.

Equipment includes laminate flooring, fully equipped kitchen including washing machine, electric oven, extractor hood, hob and fridge.

The location offers pleasant living overlooking the surrounding greenery with full amenities in close proximity - groceries, cafes, restaurants, banks, services, Work Out playground.

ID 43285
https://en.svoboda-williams.sk/rent/apartments/detail/43285-karlova-ves

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (133)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu