Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 09. 09. 2022
Horný Vadičov
Na predaj posledný pozemok zo štyroch, Horný Vadičov, TARGETreal
36 900 €

Na predaj posledný pozemok zo štyroch, Horný Vadičov, TARGETreal

36 900 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • ID inzerátu: 4817817
Nechceš bývať v preplnenom meste? Hľadáš stavebný pozemok pre svoj vysnívaný domček alebo chatu? Chceš aby bol tvoj pozemok rovinatý, s krásnymi výhľadmi a obklopený krásnou prírodou? Nepremeškaj svoju príležitosť.
Ponúkame na predaj posledný stavebný pozemok zo štyroch v obci Horný Vadičov.
Pozemok je o rozlohe 668 m2 pekného štvorcového tvaru. Je rovinatý, s celodenným slnečným svitom. Je vhodný na výstavbu rodinného domu alebo chaty. Cena zahŕňa aj naviac 146 m2 v súkromnej ceste pre každý pozemok.. Inžinierske sieti sú v tesnej blízkosti. Voda sa nachádza na hranici pozemku. Elektrika bude vybudovaná zo strany SSE. K pozemku vedie obecná nespevnená cesta.
Obec Horný Vadičov je výborná lokalita vzdialená od Kysuckého Nového Mesta 9km. Lokalita je tichá, obklopená krásnou prírodou.
V obci sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako materská škola, základná škola, potraviny, pošta, úrad. Na konci obce sa nachádza stredisko SnowSun Vadičov, ktoré okrem zimných športových aktivít ponúka aj letné downhillové zjazdy.
Pozemok odporúčam vidieť osobne.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu