Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 07. 2022
Košice, Slovensko, Košice I - Sever
Moderný montovaný dom MONTREAL
69 257 €

Moderný montovaný dom MONTREAL

69 257 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 49 m2
  • Cena za m2: 1 413,41 €/m²
    ID inzerátu: 4817846
Túžite bývať niekde v lone prírody, poprípade už máte pozemok a premýšľate čo s ním? Máme pre Vás riešenie v podobe montovaných domčekov TINY HOUSE. MALÝ DOM, VEĽKÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL!
Koncept mobilných domčekov sa stal trendom posledných rokov nielen kvôli ekonomickej dostupnosti ale aj rýchlosti jeho výstavby. Už za 6 týždňov si môžete užívať svoje nové bývanie.

Ak radi trávite čas v kruhu rodiny, priateľov a známych niekde na záhradke, pri jazere, či na horách je TINY HOUSE to pravé orechové. Keďže sa jedná o malometrážne domčeky , sú
ideálnym riešením aj na pozemky o menšej výmere. Vďaka tomu sa tento trend bývania šíri stále viac aj medzi mladých, ktorí túžia po praktickejšom a ekologickejšom živote.

Tiny house sú vhodné ako na súkromné využitie...
- trvalé bývanie
- rekreačné bývanie
- súkromný wellness
- bývanie pre hostí

....tak aj na komerčné využitie:
- predajne
- ubytovne
- wellness
- kancelária
- gastro prevádzka

Základom konštrukčného systému tiny house je oceľová konštrukcia, ktorá je pevná, variabilná aj ekologická. Nevyžaduje žiadne nátery, ani žiadnu extra starostlivosť. Už sme Vás presvedčili?

Domčeky sa predávajú v stave holodomu, v prípade záujmu aj hrubej stavby. Záručná doba na modulárny dom je 24 mesiacov od dátumu prevzatia.

Tiny Hose MONTREAL

Mobilný dom Montreal o rozlohe 49 m2 ponúka veľkorysý denný priestor, samostatnú spálňu, a tiež loftovú časť, ktorá je prístupná priamo z obývacej miestnosti. Či ju využijete ako pracovňu, hraciu časť pre deti alebo v nej ubytujete vašich priateľov, je len na vás. V domčeku Montreal sa komfortne vyspí až 6 osôb a je ideálny na trvalé bývanie či dovolenkový dom.

Zastavaná plocha: 47,31 m2
Celková úžitková plocha: 49 m2

Cena za holodom: 69 257,-Eur s DPH
Cena za hrubú stavbu: 51 939,-Eur s DPH

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu