Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 01. 2023
Rekreačná, Štrba
BOSEN | Priestranný 5 izbový apartmán v Tatranskej Štrbe, 190 m2
Cena dohodou

BOSEN | Priestranný 5 izbový apartmán v Tatranskej Štrbe, 190 m2

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Apartmán
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 202,55 m2
 • ID inzerátu: 4818572
BOSEN Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 5 izbový apartmán v Tatranskej Štrbe, apartmánový dom Patris.

3D VIRTUALNA PREHLIADKA: https://my.matterport.com/show/?m=PoMLxffrr6k

VIDEO: https://youtu.be/uHzBPM_b-l8

APARTMÁN: O výmere 190, 07 m2 je vhodnou investičnou príležitosťou, či už pre jednotlivca alebo firmu. Zároveň môže slúžiť ako rekreačná nehnuteľnosť pre väčšiu rodinu. Nachádza sa na najvyššom poschodí apartmánového domu Patris s krásnym výhľadom na tatranskú prírodu. K bytu prislúcha balkón o veľkosti 12,48 m2. Kapacita ubytovania je 12 – 14 hostí.

DISPOZÍCIA: Apartmán pozostáva z veľkého obývacieho priestoru, kde sa nachádza kuchynská linka a jedálenská časť spolu s krbom. Tento priestor vytvára jeho centrálnu časť a je z neho je prístup do 4 samostatných izieb. Každá z izieb má svoju spálňovú a menšiu oddychovú časť s pohovkou, pričom samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa s toaletou. Toto riešenie ponúka maximálne súkromie pre každého návštevníka.

ZARIADENIE: Apartmán sa predáva kompletne zariadený, tak ako je možné vidieť na inzerovaných fotografiách.

PARKOVANIE: K dispozícii pred apartmánovým domom.

LOKALITA: Apartmánový dom Patris sa nachádza v obľúbenej a tichej rekreačnej lokalite Vysokých Tatier – Tatranská Štrba, vzdialenej len 8 km od Štrbského Plesa. Železničná stanica, ako aj stanica zubačky na Štrbské Pleso je v pešej dostupnosti cca 10 min. V susedstve sa nachádza hotel Nezábudka, ktorý aj pre ubytovaných hostí apartmánov ponúka wellness služby s bazénom a vírivkou, tenisový kurt rovnako aj stravovacie služby.

CENA: Info v RK

Realitný maklér: Ing. Natália Herškovič, +421908257677, herskovic@bosen.sk

Realitná kancelária BOSEN GROUP je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.

Bosen exclusively offers for sale a spacious 5-room apartment in Tatranská Štrba, apartment house Patris.

APARTMENT: With an area of ​​190.07 m2, it is a suitable investment opportunity, either for an individual or a company. At the same time, it can serve as a recreational property for a larger family. It is located on the top floor of the Patris apartment house with a beautiful view of tatra nature. The apartment has a balcony with a size of 12.48 m2. The accommodation capacity is 12-14 guests.

LAYOUT: The apartment consists of a large living space, where there is a kitchen and a dining area together with a fireplace. This space forms its central part and gives access to 4 separate rooms. Each of the rooms has its own bedroom and a smaller relaxation area with a sofa, while a private bathroom with a toilet is a matter of course. This solution offers maximum privacy for every visitor.

FURNISHING: The apartment is sold fully furnished, as can be seen in the advertised photos.

PARKING: Available in front of the apartment house.

LOCATION: Apartment house Patris is located in a popular and quiet recreation area of ​ High Tatras - Tatranská Štrba, only 8 km from Štrbské Pleso. The railway station, as well as the Zubačka station on Štrbské Pleso, are within walking distance of about 10 minutes. Nezábudka hotel is located in the neighborhood, which also offers wellness services with a swimming pool and hot tub, a tennis court and catering services for apartment guests.

PRICE: Info in RK

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Podlažie: 6
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Výťah: Áno
 • Počet balkónov: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu