Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 08. 2022
Baštová, Košice I - Staré Mesto
Bývanie v 1-izbovom byte v centre mesta s bonusom
208 800 €

Bývanie v 1-izbovom byte v centre mesta s bonusom

208 800 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 41 m2
 • Cena za m2: 5 092,68 €/m²
  ID inzerátu: 4818681
CENTURY 21 Realitné Centrum a Zlata Jašková Vám ponúka na predaj 1-izbový byt v novostavbe na Baštovej ulici v Rezidencii CENTRUM o výmere 40,9 m2 na treťom nadzemnom podlaží. K bytu si môže záujemca prikúpiť parkovacieho miesta (vonkajšie podstrešné parkovacie miesto alebo parkovacie miesto v podzemnej spoločnej garáži a kumbál alebo pivničný box. Cena je uvedená s DPH.
Konštrukcia stavby bude z liateho betónu, výplň stien z tehál. Objekt bude napojený na TEHO a bude mať vlastnú výmenníkovú stanicu. Byt bude vybavený: teplovodné podlahové vykurovanie a stropné chladenie, hliníkové rámy okien s izolačným trojsklom, vstupné 5 bodové bezpečnostné a protipožiarne dvere III. bezpečnostnej triedy, vnútorné omietky jednovrstvové s dvojnásobnou maľbou bielej farby, elektroinštalácia s predprípravou na inteligentnú elektroinštaláciu, príprava na motoricky ovládané vonkajšie žalúzie, podlahy v miestnostiach bez nášľapnej vrstvy, interné dverné otvory bez zárubní a dverí, bez keramickej dlažby a obkladov, bez svietidiel, bez kuchynskej linky. Inak bude Byt bez ďalších zariaďovacích predmetov (tzv. holobyt). Súčasťou bytu nie sú rozvody vody. Kúpeľňa a WC je bez sanity. Holobyt umožňuje realizovať interiér podľa predstáv budúceho majiteľa. Výstavba Rezidencie CENTRUM bola začatá v máji 2021, odovzdanie bytov je plánované na leto 2023. Orientácia bytov na svetové strany je východ-juhozápad. Stavba ma energetický certifikát A1.

V cene nie je zahrnutý poplatok za rozvoj mesta a sú zahrnuté provízia pre makléra a ostatné poradenstvo.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 5
 • Podlažie: 3
 • Typ konštrukcie: Skeletová
 • Kúrenie: Ústredné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu