Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 09. 2022
Senec
Rodinný dom na predaj v Seneci
489 000 €

Rodinný dom na predaj v Seneci

489 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 356 m2
  Zast. plocha: 107 m2
 • Cena za m2: 1 373,60 €/m²
  ID inzerátu: 4818705
Ponúkam na predaj 6-izbový luxusne zariadený rodinný dom, radová výstavba v lukratívnej časti v blízkosti centra mesta Senec, ktorý prešiel vnútornou rekonštrukciou, v exteriéry sú vymenené plastové okná - 3 sklo. V blízkosti sa nachádza Billa, Tesco, Pošta a výjazd na diaľnicu D1. Dom má k dispozícii 3 parkovacie miesta. Dom je napojený na všetky inžinierske siete - voda, plyn, elektrika, kanalizácia. V prípade dohody je možné dom aj zatepliť podľa požiadaviek kupujúceho. Nehnuteľnosť sa predáva komplet so zariadením. V dome sa prerábali taktiež rozvody elektriky, vody a kanalizácie.

Dispozičné riešenie:
Dom má prízemie, 2 nadzemné podlažia a obytné podkrovie (v pôvodnom stave). Na prízemí sa nachádza veľká garáž, šatník, technická miestnosť, práčovňa s kúpeľnou, sklad a zimná pivnica. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza vstupná chodba, hala, toaleta pre hostí, špajza, kuchyňa s výstupom na terasu, obývacia izba s jedálnou s výstupom na terasu. Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádza hlavná spálňa, kúpeľňa a 2 daľsie spálne. Na 3. nadzemnom podlaží (obytné podkrovie) sa nachádza kúpeľňa a dve izby.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty