Dátum aktualizácie: 30. 11. 2023
J.Vargu, Lučenec
Na predaj trojizbový družstevný byt v Lučenci na ul. J.Vargu 2
69 900 €

Na predaj trojizbový družstevný byt v Lučenci na ul. J.Vargu 2

69 900 €

Vypočítať hypotéku
Overte si, akú hypotéku môžete získať.
Vypočítať hypotéku

 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 70 m2
 • Cena za m2: 998,57 €/m²
  Energie: 150 €/mesiac
  ID inzerátu: 4818855
Naša realitná kancelária Winners Reality Slovakia s.r.o, Vám Exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový družstevný byt bez balkóna a loggie v Lučenci na ul. J. Vargu č. 2, na 7-mom z 8-mich poschodí s výťahom a výmerou bytu 70.m2.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:
Dispozícia: 3 izbový byt, 7/8 poschodie
Úžitková plocha: byt 70 m2,
Orientácia bytu: juhozápad (obývacia izba, detská izba, spálňa) - juhovýchod (kuchyňa)

POPIS BYTU: vstupná chodba, 3 x izba, kuchyňa, kúpeľňa s WC, pivnica.

Na byte bola vykonaná rekonštrukcia:
* okná v celom byte boli vymenené za plastové
* bola uložená keramická dlažba v chodbe, kúpeľni a kuchyni, bolo vymurované bytové jadro, na stenách sú nanesené nové stierky, stropy v izbách sú znížené s led podsvietením, okná sú vymenené za plastové, zakúpená nová kuchynská linka na mieru so spotrebičmi, vymurovaná skrinka nad kuchynskou linkou, vchod do obývacej izby je riešený vchodom s oblúkom.
* v obývacej izbách je plávajúca podlaha v ostatných dvoch izbách je linoleum
* vchodové dvere sú bezpečnostné
* súčasťou bytu je aj pivnica cca. 2,5 m2
* kúrenie je vyregulované

ENERGIE a POPLATKY:
* náklady na bývanie sú porovnateľné s ostatnými trojizbovými bytmi a záležia od spotreby vody, elektriky a kúrenia cca 69 900 €
* Správcom je Stavebné Bytové družstvo Lučenec

CENA a PLATBA:
- cena 69.900 .-Eur
- byt je voľný po dohode s majiteľom.
- byt je v družstevnom vlastníctve, je možnosť jeho odkúpenia do osobného vlastníctva od družstva vyplatením jeho zostatkovej ceny (anuity cca. 350.-€)
- platba v hotovosti alebo prostredníctvom hypotekárneho úveru, poradíme Vám ako si zakúpiť tento byt aj cez hypotekárny úver, ktorý Vám vyberú naši profesionálni finanční poradcovia podľa najlepších možnosti na finančnom trhu, presne šitý na Vaše podmienky.

LOKALITA a OKOLIE:
V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť: zástavka MHD, MŠ, ZŠ, Mestská tržnica, čerpacie stanice PHM, sieť obchodov a služieb, oddychová zóna za bytovým domom, Výhodou je tichá lokalita, parkovanie autom je zabezpečené na verejnom parkovisku pri bytovom dome.

CELKOVÝ DOJEM MAKLÉRA:
Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite pri ul. Vajanského, hlavný ťah na smer Veľký Krtíš. Jedná sa o vchod s bezproblémovými susedmi. Bytový dom je zateplený, vchodové dvere do bytového domu sú zabezpečené s bytovým vrátnikom. Byt ponúka priestrannosť a dobré dispozičné riešenie, nakoľko izby sú nepriechodné, z chodby je samostatný vchod do každej izby. Jedná sa o stredový byt, takže náklady na kúrenie sú minimálne. Bonusom je kompletná občianska vybavenosť, malá vzdialenosť k zastávke MHD a dobrá dostupnosť. V budúcnosti sa plánuje na Tuhárskom námestí s vybudovaním oddychovej zóny, čo spríjemní voľnočasové aktivity obyvateľov v uvedenej lokalite.


Táto inzercia nie je verejnou ponukou na uzavretie zmluvy. Vlastník si vyhradzuje právo voľby o tom, komu a za akých dojednaných podmienok prevedie svoje vlastnícke právo.
Pri tejto ponuke je možné licitovať kúpnu cenu podľa všeobecných podmienok licitácie v sieti Winners reality uverejnených na: www.winnersreality.sk/licitacia.


Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 8
 • Podlažie: 7
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Výťah: Áno
 • Počet pivníc: 1
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Novostavby v okolí