Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 10. 2022
Pobedim
Nehnuteľnosť (LA STODOLA) - svadby, rod. oslavy, Pobedim
316 000 €

Nehnuteľnosť (LA STODOLA) - svadby, rod. oslavy, Pobedim

316 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Iné prevádzkové priestory
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 200 m2
  Zast. plocha: 350 m2
 • Cena za m2: 1 580 €/m²
  ID inzerátu: 4818962
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj nehnuteľnosť v obci Pobedim vzdialenej 12 km od mesta Piešťany a 15 km od mesta Nové Mesto nad Váhom.

Nami ponúkaná nehnuteľnosť je výnimočná STODOLA, ktorá bola doposiaľ využívaná na organizovanie spoločenských akcii (svadby, rodinné oslavy). Stodola má vlastné sociálne zariadenia a miestnosť  pre catering. O priestory tohto typu - najmä na organizovanie svadieb, je v poslednom období veľký záujem. Jej rozloha je cca 200 m2. 

Stodola sa predáva ako súčasť rodinného domu s dvoma bytovými jednotkami.

Uvedené nehnuteľnosti sa nachádzajú na pozemku o celkovej rozlohe 3941 m2. Dom bol postavený z pálenej tehly a kvádra, postupne prešiel viacerými rekonštrukciami až do aktuálneho štádia, kedy sa zmenila jeho dispozícia na 2 bytové jednotky so samostatnými vstupmi. Každá bytová jednotka pozostáva z troch izieb, kuchyne, kúpeľne, WC a komory. Dom je preto vhodný aj na viacgeneračné bývanie. Dom je napojený na elektrinu, plyn a žumpu, zdrojom vody je vlastná studňa, možnosť napojenia na obecný vodovod (vybudovaná vodovodná šachta pred domom). Kúrenie a ohrev teplej vody je zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom, v jednej bytovej jednotke je alternatívou vykurovania sporák na tuhé palivo.

Vo dvore a v záhrade sú postavené viaceré vedľajšie stavby, ktoré slúžia na hospodárske účely, garáž, murovaný záhradný domček s pivnicou, dielňa. V záhrade je vysadených niekoľko druhov ovocných stromov. No a v zadnej časti záhrady sa nachádza už spomínaná dominanta tejto nehnuteľnosti - LA STODOLA.

Nehnuteľnosť je vhodná nielen na podnikateľské účely ale aj na rodinné bývanie.

Pokiaľ Vás táto naša ponuka zaujala, kontaktujte nás ohľadom dohodnutia termínu jej obhliadky.

V cene nehnuteľnosti: - vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti - vybavenie financovania (hypotekárny úver, úver zabezpečený nehnuteľnosťou) - uhradenie poplatkov súvisiacich s prevodom vlastníckeho práva

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty