Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 08. 2022
Chorvátsko
Vila v Chorvátsku na Brači - investícia - blízko Splitu, bazén a výhľad na more
711 000 €

Vila v Chorvátsku na Brači - investícia - blízko Splitu, bazén a výhľad na more

711 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinná vila
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 185 m2
  Plocha pozemku: 500 m2
 • Cena za m2: 3 843,24 €/m²
  ID inzerátu: 4819679
4 izbová luxusná vila v Chorvátsku s bazénom a výhľadom na more -  Sutivan, obľúbený a veľmi vyhľadávaný ostrov Brač - oproti historickému mestu Split.

Vila je dvojpodlažná, celková výmera je 185 m2 + 3 parkovacie státia

prízemie- kuchyňa a obývacia izba, spálňa a spodná kúpelňa, výhľad na more,
poschodie - 2x spálňa, kúpelňa, terasa,
konštrukcia domu - kvalitný drevodom, medzi poschodiami je betón so železom - kvalitná a moderná nízkoenergetická stavba - nízke náklady
pozemok 500 m2,
rok dokončenia 2021,
elektrika, voda, septik (kanalizácia dokončenie cca do 1 roka v danej ulici), internet, TV
slaný bazén s technickou miestnosťou v terase aj s odkladacím priestorom popri celom bazéne, bazén je s vykurovaním - tepelné čerpadlo, ktoré efektívne pracuje už pri teplote vzduchu od 16 st., čo je na Brači takmer celý rok - čiže bazén je využiteľný takmer celý rok a to predlžuje aj sezónu prenajímania tejto Vily.

Jedinečný vyhrievaný bazén so slanou vodou - s tepelným čerpadlom, bar, záhradný nábytok, gril, elektrické podlahové kúrenie, výbava, práčka, Wifi, klimatizácie, 3x TV, na izb. oknách elektrické rolety…

Profesionálny moderný dizajn, spolu s krásnym výhľadom na more, predurčuje túto vilu k nezabudnuteľným a jedinečným zážitkom aj s možnosťou prenajímania.

Pre investora ponúkame možnosť Vilu aj prenajímať cez náš servis - aktuálne sa prenajíma v sezóne za 600 Eur na noc a je na celú sezónu už obsadená.

Lokalita:

Ostrov Brač patrí medzi 10 najlepších destinácií pre život, je to najzelenejšia časť Chorvátska pri mori a je vyhľadávaný záujemcami z celého sveta.

Ostrov Brač je jednoducho stávka na istotu. Nádherná farba mora, dobré víno a jedlo, príroda, ale aj história. Je to miesto, do ktorého sa zamilujete po prvej návšteve.

Neďaleko od Vily je reštaurácia Grill garden, ktorú vrelo odporúčame. Je potrebné si rezervovať termín, je to reštaurácia s krásnymi výhľadmi a skvelou kuchyňou.

Vila sa nachádza v meste Sutivan, 400m od najbližšej pláže a 1km od historického centra mestečka. Najbližší prístav pre trajekty sa nachádza v Supetare – 8km od Sutivanu. Najbližšie letisko sa nachádza 20km od Sutivanu. Trajektom ste zo Supetaru zachvíľu v Splite - je to výnimočné, krásne a historické mesto aj s letiskom. Letisko je aj priamo na Brači.

Pre viac info volajte na 00421 948 326 777 - pošleme presnú polohu Vily, dáme prípadné doplňujúce info a dohodneme si obhliadku. Na Brači sme doma, vieme vám vo všetkom poradiť, aj Vy tu môžete byť doma.

Cena: 711.000 EUR vrátane právneho servisu

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu