Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 08. 09. 2022
Brezová, Bratislava II - Vrakuňa
REZERVOVANÉ Occam New Home/ Vila v Lesoparku: Priestranný 4 izbový byt s očarujúcim nádychom lesa
370 000 €

REZERVOVANÉ Occam New Home/ Vila v Lesoparku: Priestranný 4 izbový byt s očarujúcim nádychom lesa

370 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 104 m2
 • Cena za m2: 3 557,69 €/m²
  ID inzerátu: 4819924
Occam New Home Vám ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4 izbový byt s očarujúcim nádychom lesa. Pokiaľ hľadáte pokojné bývanie v ruchu veľkomesta, bude pre Vás tento byt tou správnou voľbou. Nachádza sa priamo pri Vrakunskom lesíku na ulici Brezová.
Vila pozostáva z troch bytových jednotiek so spoločným hlavným vstupom. Na každom podlaží je situovaná jedna bytová jednotka.
Úžitková plocha posledného voľného bytu na druhom nadzemnom podlaží je 104m2 s prislúchajúcim balkónom o rozlohe 9m2. Tu si bude môcť nový majiteľ vychutnávať rannú kávu, či čaj pri východe slnka. K bytu patrí aj záhradný domček o veľkosti 4m2.
Pri inzercii boli použité vizualizácie pre lepšiu predstavu budúceho majiteľa. Byt sa bude odovzdávať v stave holobyt , aby si ho mohol každý zariadiť podľa svojich vytúžených predstáv.
V dodávke bude aj komplet vymaľovanie stien na bielo, momentálne sa čaká na nového majiteľa a jeho prípadné požiadavky na zmenu elektrických rozvodov.

DISPOZÍCIA:

Dominantou tohto bytu je priestranná obývačka prepojená s kuchyňou o veľkosti 48m2, balkón je umiestnený práve v tejto časti a poskytuje výhľad priamo na Vrakunský lesík. Vzadu za obývačkou nájdeme ďalšie dve samostatné izby. Jedna z nich je menšia a môže slúžiť ako detská izba (13,6m2), druhá je väčšia (17,7m2) a môže slúžiť ako rodičovská spálňa s príjemnou orientáciou do Vrakunského lesíka. Pri vstupe do bytu sa nachádza tretia izba o veľkosti 13,6m2, ktorú možno využiť ako ďalšiu detskú izbu, prípadne ako izbu pre hostí, či priestranný šatník. Kúpeľňa o veľkosti 7,8m2 poskytuje priestor pre klasickú vaňu aj sprchovací kút, toaletu a dve umývadlá. K dispozícii je aj hneď vedľa technická miestnosť, kde je možné umiestnenie druhej toalety. Tento byt sa predáva v stave holobyt s možnosťou dokončenia do štandardu za príplatok. Celá stavba je postavená kvalitne a precízne. Podlahové kúrenie ,či hliníkové okná sú samozrejmosťou. Na dotvorenie príjemnej rodinnej atmosféry nechýba v štandarde zahrnutá aj príprava na napojenie krbovej vložky.


CENA a doplňujúce info:

370 000 EUR,- holobyt (104m2 byt+ balkón 9m2+ záhradný domček 4m2)
3.274.-Eur/m2

Parkovacie státie:
5 × 2,75 m 15.000.-Eur
Možnosť kúpiť 2 parkovacie státia.

K dispozícii je aj video vrátnik a kamerový systém parkoviska.
Schodiskové ramená sú železobetónové monolitické hrúbky 150 mm s doplnením o prvky tlmiace hluk a vibrácie. Nášľapná vrstva mramor o hrúbke 2cm.(viď vizualizácia)
Zábradlie je kovové v historickom štýle, identické so zábradlím na balkónoch.
Stavebná predpríprava na umiestnenie dvoch klimatizácii, jedna v spálni, druhá v obývačke.
(slúži aj ako alternatívny zdroj vykurovania)
Na obvodové steny je zrealizovaná nadštandardná tepelná izolácia hrúbky 240 mm – minerálna vlna Petralana - okrem funkcie zateplenia poskytuje aj kvalitnú zvukovú izoláciu.


LOKALITA:

Vila sa nachádza na Brezovej ulici v kľudnej štvrti so zástavbou rodinných domov, iba 15 minút od centra Bratislavy a 10 minút od nákupného centra AVION Shopping park. Bezprostredná blízkosť LESOPARKU poskytuje dostatok priestoru na trávenie voľného času. Vrakunský lesík je obľúbenou voľbou miestnych obyvateľov, nájdete tu detské ihriská, občerstvenie, cyklopark, vyhliadkovú vežu a mnoho chodníčkov na príjemné prechádzky s deťmi, domácimi miláčikmi, či vo dvojici. Miesto disponuje výborným napojením na hlavné ťahy a verejnú dopravu do centra Bratislavy. Lokalita Vrakuňa poskytuje svojím obyvateľom kompletnú občiansku vybavenosť a množstvo reštaurácií.

VÝHODY:

- komorný ,jedinečný a výnimočný projekt
- kvalita a precíznosť celej stavby
- slnečný
- priestranný
- pekný výhľad
- tiché prostredie
- bývanie v srdci prírody a zároveň v hlavnom meste

Pre dohodnutie obhliadky ,či zodpovedanie doplňujúcich otázok ma neváhajte kontaktovať na tel.č: 0905231111

Occam New Home poskytuje profesionálne služby v oblasti sprostredkovania predaja a prenájmu nehnuteľností s primárnym zameraním na novostavby. Spolupracuje s významnými developerskými spoločnosťami na Slovensku. Je súčasťou portfólia Occam Real Estate, ktorá pôsobí na trhu ako investičná, developerská a asset management spoločnosť v oblasti nehnuteľností, s fokusom na rezidenčné, retailové a kancelárske projekty.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Podlažie: 1
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet balkónov: 1
 • Plochy balkónov: 9 m²

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu