Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 08. 2022
Račianska, Bratislava III - Nové Mesto
Prenájom viacúčelový bezbariérový priestor 329 m2 s certif. zdrav. a soc. starostlivosti, Račianska
2 632 €/mes.

Prenájom viacúčelový bezbariérový priestor 329 m2 s certif. zdrav. a soc. starostlivosti, Račianska

2 632 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 329 m2
  Zast. plocha: 329 m2
 • Cena za m2: 8 €/m²/mes.
  Energie: 250 €/mesiac
  ID inzerátu: 4820168
Karin & Partners ponúka na prenájom viacúčelový bezbariérový priestor 329 m2 s certifikátom zdrav. a soc. starostlivosti, Račianska ul., BA III., Nové Mesto.

Vhodný na akýkoľvek podnikateľský zámer: sídlo firmy, denný stacionár, správcovská firma, obchodno servisná prevádzka, športové relaxačné štúdio, školské zariadenie, ako aj zdravotné stredisko, jednodňová chirurgia, a pod. Spĺňa certifikát zdravotnej a sociálnej starostlivosti, ako aj svetlotechnické parametre na prevádzku školy!

Priestor nachádzajúci sa na skok od Račianského mýta o celkovej podlahovej ploche 329,10 m2 je na jednom podlaží, z toho podlahová plocha kancelárií je 264 m2, plocha spoločného príslušenstva je 65,10 m2. V ponuke na prenájom sú dva dispozičné varianty na 2. a 3. podlaží z celkových 4. podlaží o spomínanej ploche 329,10 m2 . Na každom podlaží je vstupná časť pre recepciu, 4ks WC separátne mužské a ženské, 2 x pisoár a servisná miestnosť pre upratovanie. Jedno podlažie disponuje 6 samostatnými miestnosťami, spoločenskou časťou /47,3 m2/ s kuchyňou vrátane umývačky riadu a mrazničky s chladničkou.

Ďalšie podlažie tvorí 11 samostatných kancelárií, z toho časť s presklenou priečkou a jedna zasadačka. V dvoch miestnosťiach je vyvedená voda, TUV a odpad. Po celkovej rekonštrukcii z roku 2019 je dispozícia po menších úpravách variabilná, kedže časť deliacich stien je z SDK priečok.

Vybavenie: vynilové a laminátové podlahy vyššej záťažovej triedy, plastové okná + žalúzie, laminátové dvere + obložkové a kovové zárubne, časť priestorov stropné akustické podhľady, vstavané skrine, vnútorná internetová sieť + HDMI, elektroinštalácia Valena Legrand, alarm, čipové kľúče. Výška stropov od 2,5 m do 2,65 m. Každá miestnosť je klimatizovaná /Toshiba/. Dve parkovacie státia v garážovom dome sú prístupné výťahom priamo na obidve podlažia. Cena: 100.-€/ mesiac/ 1 parkovacie miesto.

Cena nájmu za 329,10 m2/ mesiac 2632,80.-€, t.j. 8.-€/ m2/ mesiac + 250.-€/ mesiac zúčtovateľné energie na základe reálnej spotreby /ústredné kúrenie, spotreba TUV, OLO, upratovanie spoločných priestorov, správa domu/ + spotreba elektrickej energie v objekte sa účtuje taktiež na základe reálnej spotreby. K cenám sa nepripočítava DPH. Internetové optické pripojenie je v réžii nájomcu.

Kontakt: Mgr. Valentovič 0948/283434 valentovic@karinpartners.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2019
 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 4
 • Podlažie: 2
 • Počet izieb/miestností: 11

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu