Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 09. 2022
Prešovská, Bratislava II - Ružinov
SVOBODA & WILLIAMS I 4-izbový byt v EDEN Parku, Ružinov
499 990 €

SVOBODA & WILLIAMS I 4-izbový byt v EDEN Parku, Ružinov

499 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 127 m2
 • Cena za m2: 3 936,93 €/m²
  ID inzerátu: 4820406
Priestranný 4-izbový byt v žiadanej lokalite Ružinova pri Štrkoveckom jazere ponúka príjemné bývanie v EDEN Parku.

Dispozíciu bytu tvorí vstupná hala so vstavaným šatníkom, hosťovská toaleta, spálňa so vstavanými skriňami a výstupom na balkón, druhá priestranná izba taktiež so šatníkom a výstupom na balkón, kúpeľna s vaňou a toaletou, práčovňa, obývacia izba spojená s jedálňou a kompletne vybavenou kuchyňou a výstupom na vzdušnú loggiu, hlavná spálňa s en-suite kúpeľňou so sprchovým kútom a walk-in šatníkom. Z hlavnej spálňe je tiež možný vstup na loggiu orientovanú do tichého dvora. K bytu prislúcha pivničná kobka a dve parkovacie státia v garáži domu za príplatok.

Štandard vybavenia tvorí podlahové kúrenie v kúpeľni, vonkajšie hliníkové elektrické žalúzie, klimatizácia Mitsubishi v každej izbe, vlastná regulácia kúrenia. Bytový dom disponuje bezpečnostným systémom ako aj recepciou v objekte.

Výhodou obľúbenej lokality je pešia dostupnosť do supermarketu Billa, na jazero Štrkovec s možnosťou športového vyžitia, reštaurácie, park s detským ihriskom, zastávky MHD a pod.

ID 43276
https://svoboda-williams.sk/predaj/byty/detail/43276-ruzinov
--

Spacious 3-bedroom apartment in a desirable location of Ružinov by the Štrkovec lake offers pleasant living in EDEN Park.

The layout of the apartment consists of an entrance hall with built-in wardrobe, guest toilet, bedroom with built-in wardrobes and exit to the balcony, second spacious room also with wardrobe and exit to the balcony, bathroom with bath and toilet, laundry room, living room connected to the dining room and fully equipped kitchen and exit to the airy loggia, master bedroom with en-suite bathroom with shower and walk-in wardrobe. From the master bedroom it is also possible to access the loggia facing the quiet courtyard. The apartment comes with a cellar and two parking spaces in the garage of the house for an additional fee.

Standard equipment consists of underfloor heating in the bathroom, external aluminum electric blinds, Mitsubishi air conditioning in each room, own heating control. The apartment house has a security system as well as a reception in the building.

The advantage of the popular location is walking distance to the Billa supermarket, the lake Štrkovec with sports facilities, restaurants, park with playground, public transport stops, etc.

ID 43276
https://en.svoboda-williams.sk/slovak-sale/apartments/detail/43276-ruzinov

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (134)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu