Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 27. 09. 2022
Chorvátsky Grob
Rodinný dom priamo v centre obce
449 000 €

Rodinný dom priamo v centre obce

449 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 288 m2
  Zast. plocha: 169 m2
  Plocha pozemku: 689 m2
 • Cena za m2: 1 559,03 €/m²
  Energie: 180 €/mesiac
  ID inzerátu: 4820587
Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom na nádhernom pozemku v zastavanom území priamo v centre obce Chorvátsky grob.

Murovaný poschodový rodinný dom so zastavanou plochou 119m2 je na pozemku s rozlohou 689m2. Na pozemku je taktiež situovaná aj murovaná garáž, altánok a prístavba s rôznou možnosťou využitia (napr. ateliér, dielňa, atď). Dom je napojený na všetky IS, kúrenie plynový kotol, elektrina, kanalizácia, optika.

Rodinný dom prešiel rekonštrukciou v roku 2010 a má obrovský potenciál pre toho, kto ocení možnosť dokončenia prestavby podľa svojich potrieb a vkusu. Na prízemí sa nachádza zádverie, kuchyňa, 3 izby a kúpelňa s WC. Podkrovie je pripravené na nové rozčlenenie dispozície.

Pre bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať - Michaela Bolerázsky 0911 80 88 11

Obec Chorvátsky grob dizponuje kompletnou občianskou vybavenosťou ako je základná škola, škôlky, potraviny, pošta, zdravotné stredisko, lekáreň a služby. Lokalita ponúka výborné a rýchle napojenie na D4R7 a ďalej sa buduje napojenie Triblavina na dialnicu D1 smer Bratislava-Žilina.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty