Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 09. 2022
Levanduľová, Bratislava II - Vrakuňa
PRÉMIOVÁ A LUXUSNE ZARIADENÁ SLNEČNÁ RODINNÁ VILA SO SAUNOU, JACUZZI A FONTÁNOU
Cena dohodou

PRÉMIOVÁ A LUXUSNE ZARIADENÁ SLNEČNÁ RODINNÁ VILA SO SAUNOU, JACUZZI A FONTÁNOU

Cena dohodou

na vyžiadanie v RK


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 312,72 m2
  Zast. plocha: 177 m2
  Plocha pozemku: 375 m2
 • ID inzerátu: 4820722
RK Semper Fi s.r.o. ponúka na predaj prémiovú 5 izbovú a luxusne zariadenú slnečnú rodinnú vilu so saunou, jacuzzi a fontánou. Jedná sa len o 8 ročnú 3 podlažnú vilu, ktorá je situovaná na Levanduľovej ulici, pri Lesoparku v pokojnej mestskej časti Vrakuňa. Poloha vily tak zabezpečuje ničím nerušené príjemné bývanie.

Vila pozostáva zo štyroch veľkých izieb, priestrannej obývačky s prechodom na 53m2 terasu, kuchyne s veľkou jedálňou, z 2 kúpeľní a z 2 samostatných WC.
Nehnuteľnosť má dve veľké spojené terasy, veľkú dvoj garáž s ďalším odkladacím priestorom na bicykle (plus možné parkovanie pre garážou pre 2 autá). Vila je krásne slnečná, výborné dispozične riešená s pekným výhľadom.

Dispozícia :
Stavba má obdĺžnikový pôdorys, je plne podpivničená, dispozične zahŕňa dve nadzemné podlažia a plochú strechu. Nad dvoj garážou je zrealizovaná predná terasa, prístup na prízemie je riešený vonkajším samonosným schodiskom, ktoré pokračuje vysunutým priedomkom až na zadnú terasu a Zenovú záhradu slúžiacu na odpočinok a relax.

Podzemné podlažie (1.P.P): dispozične zahŕňa: dvoj garáž, kotolňu so strojovňou, schodisko na prízemie, hosťovskú izbu s príslušenstvom - kúpeľňa s umývadlom a sprchovým kútom. Izba môže slúžiť aj ako pracovňa.

Prízemie (1.N.P): zahŕňa hlavný vstup do rodinného domu s predsieňou, samostatné WC s umývadlom, centrálne umiestnené kamenné schodisko s krištáľovým lustrom. Točité schodisko oddeľuje prízemie na kuchyňu s jedálňou a obývaciu izbu s výstupom na zadnú terasu. Kuchyňa je vyrobená na mieru (značka SÝKORA), spotrebiče sú značky Miele, nechýba ani komora. Obývacia izba je doplnená luxusnými kúska-mi akými sú napríklad machová stena a biokrb, ale i moderným stropným osvetlením, ktoré dodáva miestnosti jedinečnú atmosféru.

Poschodie (2.N.P): Obsahuje centrálne umiestnené točité schodisko na prízemie, tri obytné miestnosti, veľkometrážny šatník (možnosť prerobiť na samostatnú izbu), veľkoformátovú kúpeľňu s dvojitou vaňou, veľkým sprchovacím kútom a dvojicou umývadiel v pulte ako aj samostatné WC (kupeľňa zariade-ná kvalitnými značkami Hans Grohe a Villeroy Boch). Na druhom podlaží je vybudovaná druhá samo-statná terasa s oddychovým posedením.

Rozloha:
Prvé podzemné podlažie má 115,61m2
Prvé nadzemné podlažie má 90,04m2
Druhé nadzemné podlažie má 108,07m2

Použité materiály a vybavenie:
Nosnú konštrukciu objektu tvoria murované steny na báze tehloblokov hrúbky 375mm a vnútorné hr. 200mm. Nenosné konštrukcie, vnútorné deliace steny sú murované na báze tehál hrúbky 150mm a 100mm. Všetky vonkajšie zasklené steny, okná a dvere sú hliníkové s výplňou izolačným dvojsklom, doplnené hliníkovými exteriérovými žalúziami na diaľkové ovládanie. Dvere sú dyhované drevené do obložkových zárubní. Vonkajšie omietky - omietka štruktúrovaná na báze silikátov, doplnená kontaktným zatepľovacím systémom. Vnútorné omietky jemné vápenno cementové. Vnútorné obklady - nadštandardná keramická a gresová dlažba a nadštandardné gresové obklady s listelami a vzormi.
Vykurovanie je riešené centrálne tepelným čerpadlom. Chladenie priestoru je zabezpečené klimatizačnými jednotkami. Klimatizáciu ako aj vykurovanie zabezpečuje systém WAMAK. Nehnuteľnosť je pripojená na všetky inžinierske siete.
Vo vile sú použité nadštandardné materiály a predáva sa kompletne zariadená. Kuchyňa je zariadená značkovými spotrebičmi Miele spojená s veľkou jedálňou.
Brána je elektronicky ovládaná, ako aj vstup na odtlačok prsta. Kamerový systém a alarm pokrýva všetky vstupy. Bezpečnostná brána ako aj vstupné dvere majú tak vyššiu ochranu.

Pozemok :
Na pozemku vo výmere 375m2 je vybudovaná :
1. Vŕtaná studňa určená na polievanie záhrady. Trávnik na pozemku je zavlažovaný automatickým podzemným zavlažovacím systémom s tryskami.
2. Zámková dlažba, ktorá sa nachádzala pred vjazdom do dvoj garáže
3. Terasa s grilom z cédrového dreva s ležadlami, nachádzajúca sa na úrovni obývacej izby s nerezovým zábradlím a mramorovou dlažbou s rozlohou 53m2.
4. Záhrada, ktorá je situovaná v zadnej časti vily. V prednej časti záhrady je vybudovaný vonkajší sedací bazén typ jacuzza. Vila disponuje aj vlastnou saunou pre tri osoby. V zadnej časti záhrady je vybudované záhradné jazierko s vodopádom na umelej zvislej stene. Trávnik pozemku je oddelený od ostatných plôch záhonovými obrubníkmi po celom obvode.

Lokalita :
Bratislava II, Vrakuňa
Vila je situovaná v blízkosti vrakunského lesoparku, ide o veľmi tichú a pokojnú lokalitu s kompletnou občianskou vybavenosťou a infraštruktúrou s rýchlym napojením na diaľničný obchvat, či do centra.

Bližšie informácie a obhliadky : Mgr. Katarína Adamčíková, 0902 283 982

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 3
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Počet terás: 2
 • Garáž: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu