Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 08. 2022
Bytča
Rodinný dom s veľkým pozemkom
287 000 €

Rodinný dom s veľkým pozemkom

287 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • ID inzerátu: 4820932
ADM real ponúka exkluzívne na predaj 5-izb. rodinný dom v Bytči , v tichej lokalite v blízkosti lesa, smer Pšurnovice. Jedná sa o samostatne stojaci, murovaný rodinný dom s prístavbou, čiastočne podpivničený, s jedným nadzemným podlažím a podkrovným podlažím. Na pozemku sa nachádza dvojgaráž so skladom a s dvomi miestnosťami v podkroví, ktoré sú vhodné na kancelárske priestory .
Dispozičné riešenie :
Na 1 NP sa nachádza obývacia miestnosť s krbom a zimnou záhradou, kuchyňa s jedálňou a špajzou, kotolňa (29m2) a kúpeľňa. V podkroví sú 3 obytné miestnosti a kúpeľňa.
Prízemné priestory majú svoj vlastný vchod s oknami. Súčasťou je jedna obytná miestnosť s prípravou na samostatnú garsónku. Môže slúžiť ako samostatná garsónka, kancelária, fitness.
Na pozemku s celkovou výmerou 2 705 m2 ( z toho 162 m2 zastavaná plocha RD) sa nachádza kopaná studňa, vináreň ( zastavaná plocha 22 m2), dreváreň (zastavaná plocha 86 m2).
Rodinný dom sa predáva bez vybavenia. Je nutné urobiť menšie stavebné úpravy, nakoľko bol dlhšie neobývaný. Možnosť napojiť sa na verejný vodovod. Žumpa na pozemku. . Energetický certifikát k nehnuteľnosti nie je vyhotovený. Podrobnejšie informácie o nehnuteľnosti Vám poskytneme na 0914 158 889 alebo priamo v realitnej kancelárii na ulici A. Kmeťa 312/24 V Žiline.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty