Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 18. 09. 2022
Horša, Levice
Novostavby 6 rodinných domov v rezidenčnom prostredí v Leviciach, časť Horša
175 000 €

Novostavby 6 rodinných domov v rezidenčnom prostredí v Leviciach, časť Horša

175 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 150 m2
  Plocha pozemku: 600 m2
 • Cena za m2: 1 166,67 €/m²
  ID inzerátu: 4821023
Ponúkame Vám na predaj NOVOSTAVBY 6-tich rodinných domov - drevodomov rekreačného charakteru vhodné na trvalé bývanie v lukratívnej prímestskej časti Levice, nad Horšianskou dolinou.
Pozemky s domami sa nachádzajú uprostred prírody v krásnom slnečnom súkromnom rezidenčnom prostredí.
Domy disponujú veľkorysou úžitkovou plochou až 150 m2, veľkosť pozemkov prislúchajúcich k rodinným domom je cca 600 m2.
Domy sa budú predávať skolaudované, kompletne hotové a pripravené na "kľúč" - podlahy, stierky, osvetlenie, kúpeľňa okrem kuchynskej linky.
Rezidenti budú mať prístup do uzatvoreného areálu cez vstupnú rampu, v ktorom sa bude nachádzať aj detské ihrisko a zeleň.
Rodinné domy uspokojujú nároky aj náročných klientov ktorí vyhľadávajú súkromie a pokoj, sú vhodné ako na trvalé bývanie, tak aj na rekreačné účely.
Domy budú postavené z materiálu drevo, základy - želozobetónová základová doska, obvodové múry domu budú z drevenej konštrukcie z tepelnou izoláciou z minerálnej vlny.
Dispozičné riešenie domu pozostáva zo vstupnej chodby kde sa nachádza samostatná toaleta a šatník, následne sa prechádza do kuchyne ktorá je moderne prepojená v jeden celok s obývačkou s východom na terasu a do záhrady cez presklené francúzske okná, súčasťou kuchyne je aj komora. Následne vstupujeme do tichej zóny domu ktorá pozostáva z kúpeľni s toaletou, troch samostatných izieb, z ktorých jedna bude mať ďalšiu menšiu kúpeľňu s toaletou a šatníkom. Všetky izby budú mať veľké presklené francúzske okná s výhľadom do prírody.
Na dome budú zavedené IS : elektrika, voda zo studni a každý dom bude mať vlastnú žumpu. Kúrenie bude elektrické podlahové.
Domy odporúčam klientom, ktorí si potrpia na súkromí v lone prírody, ale zato v blízkom spojení s mestom.
Prevedieme Vás celým priebehom obchodu od vybavenia financií na kúpu nehnuteľnosti, cez podpisy zmlúv, zavkladovania zmlúv na Okresný úrad, katastrálny odbor, až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepis energií, čo je všetko zahrnuté v predajnej cene nehnuteľnosti.
Celú našu ponuku nájdete na : www.nehnutelnostilevice.sk
Kontakt : Nehnuteľnosti Levice s.r.o. : Forgáčová 0903 471 489.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu