Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 09. 09. 2022
Hrubá Borša, Hrubá Borša
BRANDreal – nadštandardná 4 izbová novostavba s privátnym vstupom do jazera, Hrubá Borša
485 000 €

BRANDreal – nadštandardná 4 izbová novostavba s privátnym vstupom do jazera, Hrubá Borša

485 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • ID inzerátu: 4821775
Ponúkame vám lukratívnu nehnuteľnosť s privátnym vstupom do jazera v obci Hrubá Borša, 7km od Senca. Práve skolaudovaná 4 izbová novostavba leží na pozemku o výmere 489 m² v novo vybudovanej štvrti rodinných domov a golfovým areálom Green Resort. Rezidenti tejto štvrte majú k dispozícii oddychovú zónu s kaviarňou, detským ihriskom a grilom. Táto lokalita vám ponúka tiché prostredie v prírode zdobenej jazerami.

Dispozícia:
Dom s pôdorysom v tvare obdĺžnika má 3 izby a obývačku otvorenú s kuchyňou. Do domu sa vstupuje zo severnej strany do priestranneho zádveria z ktorého je prístupná chodba. Z nej sa vstupuje do izby s výhľadom do ulice, do dvoch samostatných izieb, pričom jedna z nich má východ na terasu a do obývačky prepojenej s kuchyňou a východom na terasu, do kúpeľne spojenej s WC, do samostatného WC. Terasa je južne orientovaná s výhľadom na niekoľko metrové palmy a s priamym vstupom do jazera.

Vybavenie domu:
Dom sa predáva čiastočne zariadený po dohode s kúpujúcim. Úžitková plocha domu je 91m². IS sú všetky (voda, elektrina, kanalizácia) okrem plynu. V dome je elektrické infra podlahové kúrenie, pričom každá izba disponuje smart dotykovým termostatom ovládaným taktiež cez aplikáciu vo vašom smartfóne. Dotykové vypínače aj termostaty sú v sklenenom dizajne s podsvietením. V dome je predpríprava na krb. Plastové okná sú vo farbe antracit zvonku, biele zvnútra.

Dom bol postavený z pórobetónových tvárnic Profix. Fasáda je zateplená 18cm polystyrénom. Dom má pultovú strechu. Záhrada za domom je mierne svahovitá s pozvolným vstupom do jazera.

Názor makléra:
Dom je určený pre milovníkov luxusného životného štýlu. Oddýchnite si po celom dni na terase zdobenej palmami pri chladenom nápoji a osviežením sa v jazere. Večer vas čaká ozajstná atmosféra prímorského letoviska na vlastnej záhrade dotvorená svetielkami a hudbou.

Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie Brand, kompletného právneho servisu, základných poplatkov na príslušnom katastrálnom úrade, úverového a realitného poradenstva.

Kontakt:
Ing. Zuzana Danyi
0908 182 688
zuzana.danyi@gmail.com

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu