Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 03. 08. 2022
Filická, Gánovce
Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom vzdialený, len 5,5 km od Popradu.
150 000 €

Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom vzdialený, len 5,5 km od Popradu.

150 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Plocha pozemku: 1138 m2
 • Cena za m2: 131,81 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4822471
Rezervované!!!!!Exkluzívne ponúkame na predaj rodinný dom vzdialený, len 5,5 km od Popradu. Dom sa nachádza na krásnom slnečnom pozemku v obci Gánovce. Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave napojená na všetky inžinierske siete. Ponúka možnosť rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. Pozostáva z verandy, vstupnej chodby, kuchyne, kúpeľne spojenej s wc a dvoch izieb. Tretia izba má samostatný vchod. Dom je tehlovo-kamenný, čiastočne podpivničený postavený v tvare L, pričom ďalšia časť domu tvorí štyri miestnosti s úložným priestorom. Stojí na pozemku o rozlohe 1150m2. Pozemok je mierne svahovitý rozdelený na dve časti. Na prednej časti pozemku kde sa nachádza dom je záhrada, samostatne stojaca sypáreň a drevená stavba ktorá sa využívala na chov hospodárskych zvierat. Za domom je zadná časť svahovitého pozemku. Energetický certifikát nebol vytvorený, bude vyhotovený pri predaji. Cena za nehnuteľnosť zahŕňa kompletný právny a administratívny servis, poplatok pri podaní návrhu na vklad vlastníckeho práva a poplatky spojené s úradným overením podpisov na zmluvách ako aj províziu RK. Nemusí byť konečná a bude stanovená na základe dohody medzi predávajúcim a kupujúcim. Bližšie info: 0917757 338 , andrea.subova@adas.sk. Ak Vás ponuka zaujala neváhajte ma kontaktovať.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Priechodná izba: Áno
 • Pivnica: Áno
 • Predzáhradka: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty