Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 10. 2022
Vtáčikova cesta, Bratislava III - Rača
Na predaj mimoriadny rodinný dom | 285 m² | nádherný pozemok | bazén | vírivka | sauny | výťah | Bra
1 790 000 €

Na predaj mimoriadny rodinný dom | 285 m² | nádherný pozemok | bazén | vírivka | sauny | výťah | Bra

1 790 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 285 m2
  Plocha pozemku: 2300 m2
 • Cena za m2: 6 280,70 €/m²
  Energie: 450 €/mesiac
  ID inzerátu: 4823252
Vytvorte svojej rodine dokonalé zázemie na tej najvyššej úrovni

Na predaj luxusná novostavba 4-izbového rodinného domu s úžitkovou plochou 285 m², suterénom o rozlohe 230 m², garážou pre tri autá, výťahom, dvomi saunami, prémiovými materiálmi tých najzvučnejších značiek. Rodinný dom je plne inteligentný a leží na krásnom 23 árovom pozemku s bazénom, vírivkou či letnou kuchynkou. Pohľad na panorámu Bratislavy a bezprostredný dotyk prírody sú pre mestskú časť Rača príznačné a vyhľadávané.

POZVITE DO VÁŠHO ŽIVOTA EŠTE VIAC HOJNOSTI

Nebudem preháňať, ak poviem, že atmosféru, ktorú zažijete pri návšteve tohto domu vás naplní poriadnou dávkou energie a vyrovnanosti.
Ak sa posadíte na terasu, tak budete počuť vánok vetra, štebot vtáčikov a kochať sa pohľadom na panorámu Bratislavy, ktorá vás dostane do tranzu v tom najlepšom slova zmysle.

Majestátnosť, luxus aj vyberavý vkus materiálov či zariadenia tohto domu vás budú inšpirovať každý deň. Aj to vám dodá ešte väčšie sebavedomie a spokojnosť, z ktorej budete ťažiť v každodenných rozhodnutiach.

Prečo sa teda neobklopiť prostredím tohto domu, ktoré z vás môže spraviť ešte silnejšiu osobnosť, ktorou bezpochyby ste!

NEBUDETE CHCIEŤ ODÍSŤ PREČ

Vysoké hliníkové a presklenné vstupné dvere vám otvoria neobyčajný priestor. Stropy vysoké 3,3 metra dodávajú punc zaslúženej exkluzivity tohto domu. Spoločenská hala s biliardovým stolom zasiahne hráčske srdce.

Obojstranný bio krb prepájajúci halu s obývacou izbou, o rozlohe 57 m², dômyselne spája tieto dve miestnosti.
Interiérové dvere sú vďaka vysokým stropom výrazné, robustné, a taktiež im sekundujú francúzske hliníkové okná značky SCHÜCO, ktoré sú rozmiestnené v každej časti domu a privedú vás priamo na terasu.

Drevené parkety a keramická dlažba sú vsadením na istotu a ich kombinácia v prvkoch interiéru bude vždy pôsobiť nadčasovo.

Nemecká kuchynská linka Bulthaup so vstavanými spotrebičmi Miele sú garanciou prémiového segmentu a vysokej spoľahlivosti. V kombinácii s priestrannosťou kuchynskej časti budete toto miesto dozaista milovať.

WELLNESS 24 HODÍN DENNE A 7 DNÍ V TÝŽDNI

Hlavná spálňa v rodinnom dome bola navrhnutá ako kompaktná relax zóna, ktorá vám je kedykoľvek k dispozícii.

Presvetlenie priestoru v podobe troch francúzskych okien, veľký šatník, kde budú vaše kolekcie oblečenia vystavené na obdiv a kúpeľňa, ktorá je impozantne prepojená so spálňou.

Sklenená priečka medzi kúpeľňou a spálňou dotvára odvážny a zároveň romantický spôsob prepojenia týchto dvoch svetov. Kúpeľňa má okrem dizajnovej vane, sprchového kúta a toalety k dispozícii aj dve sauny. Konkrétne fínsku a parnú.

Ostatné dve izby v dome sú prepojené a jednu z nich môžete využiť, napríklad, ako detskú či hosťovskú izbu. Tú druhú izbu, s výhľadom na záhradu, zasa ako pracovňu.

Obe izby majú k dispozícii spoločnú kúpeľňu a kuchynský kútik, čo podčiarkuje všestrannosť bývania v tomto rodinnom dome.

UCHOVÁVAJTE SVOJE VECI EFEKTÍVNE A V BEZPEČÍ

Suterén rodinného domu bol navrhnutý pre dostatok úložného miesta, a aj ako “hardvér” celého domu. Okrem samostatného schodiska je suterén s dennou časťou domu prepojený vlastným výťahom.

Posilňovňa, práčovňa, serverovňa, technická miestnosť, bazénová technológia, elektroinštalácia a mnoho ďalšieho. Lepšie je raz vidieť, ako stokrát počuť.

Suterén rodinného domu zakončuje garáž pre tri autá, čiže váš vozový park bude vždy v čistučku a v teple počas celého roka.

DOVOLENKA NA VLASTNEJ ZÁHRADE

Nečudoval by som sa, ak by ste 90% času trávili na terase tohto rodinného domu. K dispozícii sú tri terasy o spoločnej rozlohe 132 m².

Práve na tomto mieste pocítite jedinečnosť polohy a prostredia tohto domu. Pred vami pohľad na Bratislavu, za vami pohľad na neďaleké kopce a les. Všade navôkol upokojujúca atmosféra tohto prostredia.

Záhradná architektka, Lucia Daňová, si dala záležať na vytvorení prostredia, ktoré je obklopené zeleňou a farbami, ktoré vás dobijú energiou.

Krytý a vyhrievaný bazén je pri tomto dome v skutku štandardom, avšak jeho prítomnosť vytvára možnosti, kde si s rodinou môžete užívať dovolenkovú atmosféru od konca marca na 110%.

Rozmermi 8x4 metra vám umožní precvičiť si vaše plavecké schopnosti, a ak si chcete dopriať viac relaxu, tak masážna vírivka značky Jacuzzi je hneď vedľa neho plne k dispozícii.

VYSPELÝ SVOJIMI TECHNOLÓGIAMI

Osvetlenie interiéru aj exteriéru, teplotu vzduchu, teplotu vody, hudbu v každej miestnosti, nastavenie žalúzií alebo samozavlažovací systém záhrady si prispôsobíte podľa vašej nálady.

Tento rodinný dom je plne inteligentný a môže kopírovať vaše potreby o akomkoľvek čase. Tepelné čerpadlo, slnečné kolektory, vetranie a rekuperácia vzduchu sú v DNA tohto domu hlboko zakorenené.

PREPOJENÝ S MESTOM AJ S PRÍRODOU

Pozemok s plochou 23 árov a v tomto umiestnení je veľmi vzácny. Prechádzky, beh, bicyklovanie alebo dokonca dve kúpaliská, čo by ste kameňom dohodili.

Zástavka MHD je od domu do 300 metrov. Tiež je k dispozícii aj električka či občianska vybavenosť obchodov, škôlok, škôl či gymnázia.

Čo považujem za obzvlášť dôležité je, že na okolí nie je žiadny priemysel. Ďalším skrytým bonusom je milá komunita ľudí. Keď to všetko podčiarkneme a spočítame, tak je táto lokalita priam predurčená na výchovu detí alebo návštevy vnúčat.

POĎTE DO AKCIE

Tento rodinný dom je predurčený pre ambicióznych a cieľavedomých ľudí, medzi ktorých bezbpochyby patríte aj vy!

Prvý krok je teda na vás. Poďte do akcie a napíšte mi na e-mail porubsky@vernus.sk alebo mi zavolajte na telefónne číslo +421 915 555 403 a dohodnite si somnou stretnutie.

Rodinný dom vám predstavím ja osobne a budete môcť jeho atmosféru okúsiť aj na vlastnej koži.

Teším sa na naše spoločné stretnutie!

S pozdravom Tomáš Porubský

Doplnkové charakteristiky

 • Rok kolaudácie: 2011
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet podzemných podlaži: 1
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet terás: 3

Doplnková informácia

Páči sa Vám moja práca? Kontaktujte ma a pomôžem aj Vám pripraviť Plán predaja Vašej nehnuteľnosti, pomocou ktorého predáte Vašu nehnuteľnosť aj so zažmúrenými očami :)

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu