Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 10. 2022
Žltá 3958/7, Bratislava V - Petržalka
Predám 3-izbový byt novostavba SLNEČNICE-VILADOMY
355 000 €

Predám 3-izbový byt novostavba SLNEČNICE-VILADOMY

355 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 80,09 m2
  Zast. plocha: 80,09 m2
 • Cena za m2: 4 432,51 €/m²
  ID inzerátu: 4824846
Predám moderne zariadený 3 izbový byt s lodžiou v projekte Slnečnice - Viladomy, Bratislava – mestská časť Petržalka na Žltej ulici.

Typ: 3-izbový byt v novostavbe
Ulica: Žltá
Obec: Bratislava-Petržalka

BYT: má výmeru 80,09 m2 z toho 6,03 m2 plocha lodžie. Byt sa nachádza na 2/5 poschodí v tehlovom bytovom dome.

DISPOZÍCIA BYTU: Vstupná chodba , samostatné WC, kúpeľňa s vaňou, spálňa, detská izba, obývacia časť spojená s kuchyňou s výstupom na lodžiu.

ŠTANDARD: Byt sa predáva kompletne moderne zariadený. Štandardom sú aj steny z benátskeho štuku, exterierové žalúzie, či bezpečnostné dvere.

PARKOVANIE: Parkovacie dve miesta v garáži bytového domu k dispozícii cena jedného garážového parkovacieho miesta 23 000€

Lokalita:

Žltá ulica sa nachádza v mestskej časti Petržalka, s výborným napojením. Lokalita poskytuje výbornú dostupnosť autom aj MHD. V rámci rezidenčného projektu Slnečnice sa nachádzajú mnohé prevádzky, množstvo detských ihrísk, športovísk, súkromná aj štátna materská škôlka priamo v projekte, MHD zastávka. Výhodou lokality je aj dobrá dostupnosť na hrádzu. Neďaleko sa nachádza zóna Slnečnice – MESTO, spojená chodníkom, kde sú ďalšie prevádzky ako Trch, kaderníctvo, kaviarne a reštaurácie a LEON detské centrum. Miesto plné zelene, lesa, ihrísk kde si každý príde na svoje. Výborná dostupnosť do centra mesta a na obchvat D4/R7. Poloha nehnuteľnosti zabezpečuje aj rýchly presun na diaľničný obchvat smer Rakúsko, Maďarsko a Česká republika.

CENA: byt 355.000 € + garážové státia

RK prosím nekontaktovať pokiaľ nemáte REÁLNEHO KLIENTA !!!

——————————————————-
I will sell a modernly furnished 3-room apartment with a loggia in the Slnečnice - Viladomy project, Bratislava - the Petržalka district on Žlta Street.

Type: 3-room apartment in a new building
Street: Yellow
Municipality: Bratislava-Petržalka

APARTMENT: has an area of ​​80.09 m2, of which 6.03 m2 is the area of ​​the loggia. The apartment is located on the 2/5 floor in a brick apartment building.

LAYOUT OF THE APARTMENT: Entrance hall, separate toilet, bathroom with bathtub, bedroom, children's room, living room connected to the kitchen with access to the loggia.

STANDARD: The apartment is sold completely modernly furnished. Exterior blinds or security doors are also standard.

PARKING: Two parking spaces in the garage of the apartment building are available, the price of one garage parking space is €23,000

Location:

Zltá ulica is located in the Petržalka district, with excellent connections. The location provides excellent accessibility by car and public transport. As part of the Slnečnice residential project, there are many businesses, a number of children's playgrounds, sports fields, a private and state kindergarten right in the project, a public transport stop. The advantage of the location is good accessibility to the dam. Nearby is the Slnečnice - MESTO zone, connected by a walkway, where there are other establishments such as Trch, hairdressers, cafes and restaurants. A place full of greenery, forest, playgrounds where everyone can find their own way. Excellent accessibility to the city center and the D4/R7 bypass. The location of the property also ensures a quick transfer to the highway bypass in the direction of Austria, Hungary and the Czech Republic.

PRICE: apartment €355,000 + garage parking

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo