Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 09. 2022
Jelšová 3086/1, Bratislava III - Nové Mesto
Novostavba, 2izb. byt, balk., dve pivnice, 54,47m2
186 000 €

Novostavba, 2izb. byt, balk., dve pivnice, 54,47m2

186 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 54,47 m2
  Zast. plocha: 54,47 m2
 • Cena za m2: 3 414,72 €/m²
  Energie: 87 €/mesiac
  ID inzerátu: 4825208
Exkluzívne ponúkame pre nášho klienta na predaj 2-izbový loftový apartmán v apartmánovom dome na Jelšovej ulici v blízkosti hlavnej dopravnej osi Stromová, ktorý je súčasťou nového bytového projektu Domy Kramáre v mestskej časti Nové Mesto.

Apartmán je umiestnený na 2. poschodí zo štyroch novostavby bytového polyfunkčného domu s výťahom. Jeho rozloha je 41,41 m2 a pozostáva z dvoch obytných miestností a príslušenstva. Príslušenstvom je kúpeľňa s WC, galéria o výmere 10 m2, balkón o výmere 3,06 m2, spolu má tak byt výmeru 54,47 m2. K bytu prislúchajú dve murované pivnice. Jedna pivnica sa nachádza na 2. poschodí blízko bytu, má výmeru 2,5 m2 a má mimoriadne vysoký strop (vyše troch metrov), takže je vhodná na umiestnenie vysokého regálu a môže slúžiť ako komora pre potraviny, prípadne príručný sezónny šatník. Druhá pivnica je umiestnená v suteréne bytového domu, má výmeru 3,24 m2 a ponúka široké možnosti uskladnenia bicyklov a iných vecí objemnejšieho charakteru. Obidve pivnice majú samostatné osvetlenie.

Apartmán je orientovaný do vnútrobloku, orientácia na východ. Dispozične je riešený vstupnou chodbou s úložným priestorom pre šatník a umiestnenie práčky a sušičky. Z chodby sa vchádza do kúpeľne s WC. Ďalej nasleduje obývacia izba, ktorá je centrálnou izbou a je spojená s kuchyňou. Z obývacej izby sa vstupuje do spálne a schodmi na galériu, ktorá je umiestnená nad spálňou. Spálňa má dvoje samostatných posuvných dverí. Z obývacej izby sa vychádza na balkón.

Apartmán má plastové okná, bezpečnostné dvere, v kuchyni je príprava na kuchynskú linku, ako aj rozvody na umiestnenie vnútornej klimatizačnej jednotky. Apartmán má vysoký strop. Galéria sa nachádza nad spálňou a má znížený strop, poskytuje však dodatočnú izbu o výmere 10 m2, ktorá sa dá využiť ako druhá spálňa, prípadne ako hosťovská spálňa. Galéria je prístupná po drevených schodoch. V celom byte je plávajúca laminátová podlaha, podlahy v kúpeľni sú z keramickej dlažby. Vybavením kúpeľne je sprchový kút, umývadlo, keramický obklad po strop, rebríkový radiátor. WC so zabudovanou nádržkou v stene, keramický obklad stien po strop. Vybavením bytu je jeho všetka vnútorná inštalácia (potrebné rozvody teplej a studenej vody, ústredného kúrenia, svetelnej i motorickej elektroinštalácie, kanalizácie, plynu, telefónu, televízne a rozhlasové rozvody, príprava na klimatizáciu pod omietkou) okrem stúpacích vedení, ktoré sú určené na spoločné užívanie, vodovodné batérie pákové nerezové v kúpeľni, merače teplej a studenej vody, poštová schránka, zvonček, domáci telefón, rozvody televízie a rozhlasu sú pod omietkou.

Mesačné náklady na bývanie sú len 87 eur (mimo elektriny). Apartmán sa nachádza vo výbornej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou v okolí (školy, škôlky, nákupné centrum, pošta a lekáreň priamo v suteréne budovy, dve detské ihriská, zastávky MHD a pod.), veľmi blízko zelene.

Cena nehnuteľnosti je 186 000 € a kúpou je voľný. V cene je zahrnutý kompletný právny servis a súčinnosť pri zariadení úkonov po kúpe nehnuteľnosti. V prípade záujmu vieme poskytnúť kontakty na hypotekárneho špecialistu a na znalca.

Kontakt: JUDr. Daniel Urban, danielurban42@gmail.com, tel.: 0907 76 49 32

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo