Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 10. 2022
Líščie údolie, Bratislava IV - Karlova Ves
STAVEBNÝ POZEMOK S PROJEKTOM - BRATISLAVA IV, KARLOVA VES
Cena dohodou

STAVEBNÝ POZEMOK S PROJEKTOM - BRATISLAVA IV, KARLOVA VES

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 890 m2
  • ID inzerátu: 4825234
Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj lukratívny rohový stavebný pozemok s výmerou 890 m2 situovaný v slepej ulici v malebnom prostredí Karlovej Vsi.

Pozemok poskytuje výnimočné rodinné bývanie v rezidenčnej oblasti a skvelú infraštruktúru s dostatkom zelene a súkromia. Polohu pozemku ocenia nielen rodiny, ale aj športovci a priaznivci aktívneho odpočinku, ktorí môžu využiť okolité lesy na šport, turistiku alebo relax.

K pozemku je vypracovaná aj projektová štúdia na výstavbu 5 izbovej rodinnej vily o výmere 612 m2 s vonkajším bazénom. Vila dispozične pozostáva z dvoch podlaží. Na prvom podlaží sa nachádza obývacia zóna s kuchyňou, jedálenskou časťou a vstupom na terasu. Na druhom podlaží dominuje predovšetkým nočná časť s 4 izbami, šatníkom a terasou. Samozrejmosťou je aj technické zázemie vily. Parkovanie pre 5 áut je zabezpečené garážovým státím.

Na pozemku sa nachádzajú všetky inžinierske siete.

• verejná prístupová komunikácia
• inžinierske siete na pozemku
• projektová štúdia
• súkromie
• malebné prostredie

LOKALITA, BRATISLAVA IV – Karlova Ves
Karlova Ves predstavuje atraktívne miesto na bývanie predovšetkým vďaka svojim prírodným zákutiam, čerstvému vzduchu a hustným listnatým lesom, ktoré sú ideálnym miestom na prechádzky. Výhľad na Rakúske Hainburgské vrchy, blízke Karloveské rameno a mnoho iných robia Karlovu Ves jedinečným miestom pre život.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu